HC Grotto Prešov
HC Košice
HC Nové Zámky
HC Slovan Bratislava
HC´05 Banská Bystrica
HK Dukla Michalovce
HK Dukla Trenčín
HK Nitra
HK Poprad
HK Rysy
HKM Zvolen

Zmeny vo vedení klubu , tréneri pokračujú, prvé podpisy hráčskych zmlúv


Po neúspešných sezónach nášho klubu sa z logického hľadiska dali očakávať zmeny vo vedení  MHk 32, a.s.. Od 01.05.2021 zastáva funkciu výkonného riaditeľa klubu p. Ján Michalík a športovým riaditeľom klubu sa stal staronový manažér Ing. Vlastimil Škandera, ktorý sa k svojmu návratu na manažérsku stoličku po šiestich rokoch vyjadril nasledovne:„Nastupujem do funkcie s novým elánom, optimizmom s cieľom splniť základnú úlohu, ktorou je, aby sme hrou a samozrejme aj výsledkami získali späť kritického, ale verného fanúšika na zmodernizovaný zimný štadión. Prípravu mužstva začíname 17. júna deväťdňovým „vojenským“ sústredením v Kvačianskej doline, kde sme našli v domácom prostredí veľmi dobré podmienky a v polovici júla sme už naplánovali prvé tréningové jednotky na ľadovej ploche. Zatiaľ máme potvrdených desať priateľských zápasov, z toho dva  s Nowym Targom a zaujimavá bude aj konfrontácia s moravskými mužstvami / Znojmo, Prostějov, Přerov /. Na základe doporučenia od trénerov, ktorými sú Milan Jančuška v pozícií hlavého trénera, Pavla Paukovčeka v pozícií asistenta trénera a Petra Lepiša ako trénera brankárov , aktívne prebieha aj komunikácia s vytipovanými hráčmi, kde sa  spoločne snažíme zložiť káder, ktorý bude kvalitatívne spĺňať naše požiadavky k dôstojnej reprezentácii nášho klubu v najvyššej slovenskej súťaži“.