HC 19 Humenné
HC Košice
HC MIKRON Nové Zámky
HC SLOVAN Bratislava
HC ‘05 Banská Bystrica
HK Dukla Ingema Michalovce
HK DUKLA Trenčín
HK GROTTO Spišská Nová Ves
HK Nitra
HK Poprad
HKM Zvolen
Logo
Logo

Zmeny vo vedení klubu , tréneri pokračujú, prvé podpisy hráčskych zmlúv


Po neúspešných sezónach nášho klubu sa z logického hľadiska dali očakávať zmeny vo vedení  MHk 32, a.s.. Od 01.05.2021 zastáva funkciu výkonného riaditeľa klubu p. Ján Michalík a športovým riaditeľom klubu sa stal staronový manažér Ing. Vlastimil Škandera, ktorý sa k svojmu návratu na manažérsku stoličku po šiestich rokoch vyjadril nasledovne:„Nastupujem do funkcie s novým elánom, optimizmom s cieľom splniť základnú úlohu, ktorou je, aby sme hrou a samozrejme aj výsledkami získali späť kritického, ale verného fanúšika na zmodernizovaný zimný štadión. Prípravu mužstva začíname 17. júna deväťdňovým „vojenským“ sústredením v Kvačianskej doline, kde sme našli v domácom prostredí veľmi dobré podmienky a v polovici júla sme už naplánovali prvé tréningové jednotky na ľadovej ploche. Zatiaľ máme potvrdených desať priateľských zápasov, z toho dva  s Nowym Targom a zaujimavá bude aj konfrontácia s moravskými mužstvami / Znojmo, Prostějov, Přerov /. Na základe doporučenia od trénerov, ktorými sú Milan Jančuška v pozícií hlavého trénera, Pavla Paukovčeka v pozícií asistenta trénera a Petra Lepiša ako trénera brankárov , aktívne prebieha aj komunikácia s vytipovanými hráčmi, kde sa  spoločne snažíme zložiť káder, ktorý bude kvalitatívne spĺňať naše požiadavky k dôstojnej reprezentácii nášho klubu v najvyššej slovenskej súťaži“.