Výsledky mládeže počas víkendu.

pridané: 12.01.2016

Juniori ukončili základnú časť. Dorastenci odohrali ďalšie dva ligové stretnutia.

Juniori ukončili počas víkendu základnú časť svojej ligy. Teraz sa liga rozdelí, a naši chlapci budú pôsobiť v skupine o play off, v ktorej bude pôsobiť dvanásť najlepších mužstiev doterajšieho priebehu. V posledných dvoch kolách získali Juniori dva body. V sobotu prehrali v Prešove po predĺžení, keď ešte sedemnásť sekúnd pred koncom viedli, ale duel nedokázali dotiahnuť do víťazného konca. V zápase sa zaskvel Prešovčan Ferenc, ktorý strelil štyri góly. V nedeľu v Košiciach neuspeli na samostatné nájazdy. Zápas bol počas celého priebehu vyrovnaný, a ani jedno mužstvo nedokázalo odskočiť súperovi na viac ako jeden gól.

Našim Dorastencom sa pred vlastnými divákmi, bohužiaľ, dvojzápas proti súperovi z metropoly východu  nevydaril. Nedokázali vydolovať ani jeden bod. V prvom zápase nezvládli prvú tretinu, v ktorej inkasovali všetky góly. Potom už bezúspešne naháňali svojho súpera. V nedeľnom súboji sa nepoučili z toho predošlého, a opäť im súper ušiel v prvej tretine. Veríme, že v ďalších kolách im to pôjde inak a výsledky budú o poznanie lepšie.

Juniori

35. kolo

P.H.K. Prešov – MHK 32 Liptovský Mikuláš          6:5pp (2:1,2:2,1:2 - 1:0)

Góly: 2. Mihal, 8. Komloš PP, 26. Ferenc PP, 31. Ferenc, 60. Ferenc, 62. Ferenc PP resp. 13. Nemec (Voska), 33. Koštial (Nemec) PP, 35. Furdek (Majer, Špirko), 50. Voska, 53. Florek (Szabo)

Strely: 50:29

Tresty: 2:8

Tréneri: Pekarčík – Pleva

MHK 32: Durný – Florek, Furdek, Koštial, Laučík, Majer, Matejovie, Nemec, Oško P., Sitek, Špirko, Struška, Szabo, Voska

36. kolo

HC Košice – MHK 32 Liptovský Mikuláš               5:4sn (1:1,2:2,1:1 – 0:0,1:0)

Góly: 10. Šumichrast, 30. Mandelík, 38. Mackaľ, 53. Gashi PP, rozh. s.n. Michalčin resp. 14. Furdek (Florek, Koštial), 22. Koštial (Florek, Špirko), 31. Florek (Koštial), 41. Struška (Voska)

Strely: 38:37

Tresty: 4:2

Tréneri: Marcinko – Pleva

MHK 32: Durný – Florek, Furdek, Koštial, Laučík, Majer, Matejovie, Nemec, Oško P., Špirko, Struška, Szabo, Voska

Dorastenci

31. kolo

MHK 32 Liptovský Mikuláš – HC Košice               2:6 (0:6,1:0,1:0)

Góly: 25. Strečok (Had), 58. Strečok (Králik, Židek) resp. 5. Hudák, 8. Striž, 11. Pavlík, 14. Hudák, 17. Konovalov, 20. Glitta

Strely: 30:37

Tresty: 4:5 + Kalousek (LM) 10min. OT,, Markuš (KE) 10min OT

Tréneri: Halahija - Slanina

MHK 32: Kozel (9.Schlachta) – Čenka, Cibuľa, Gregor, Had, Hošala, Kalousek, Králik, Mikuláš, Parobek, Revaj, Rolný Sčensný, Šereš, Šimek, Strečok, Židek

32. kolo

MHK 32 Liptovský Mikuláš – HC Košice               3:7 (0:4,1:1,2:2)

Góly: 25. Revaj (Sčensný, Cibuľa), 50. Had (Hošala, Rolný) PP, 52. Židek (Strečok, Králik) resp. 4. Orság, 13. Pavlík, 15.Pavlík, 20. Cibák PP, 38. Študenc PP, 49. Giba

Strely: 32:39

Tresty: 8:9 + Striž (KE) 10min OT

Tréneri: Halahija- Slanina

MHK 32: Schlachta - Čenka, Cibuľa, Gregor, Had, Haluška, Hošala, Kalousek, Králik, Mikuláš, Parobek, Revaj, Rolný Sčensný, Šereš, Šimek, Strečok, Vaculík, Židek