Informácie o kádri po prestupovom období

pridané: 16.02.2021

Dňa 15.02.2021 sa skončilo prestupové obdobie, ktoré sa opätovne otvorí 30.04.2021 a pohyby v kádri nastali aj v našom mužstve.

Tak, ako bolo prezentované zo skúsených hráčov mužstvo opustil Marcel Petran, ktorý prestúpil do Košíc. Odišli, tiež mladí piati Kanaďania. Záujem bol aj o ďalších skúsených hráčov, ktorí ale neboli uvoľnení a pokračujú v našom drese s myšlienkou, pomôcť hokejovo, ale aj osobne vyrastať našim mladým chalanom, ktorí dostavajú na extraligovej úrovni veľkú možnosť a priestor ukázať sa a nechať na ľade mikulášske srdiečko.

Do mužstva pribudli mladí hráči, medzi ktorými sú aj odchovanci našej juniorky. Konkrétne ide o mladých útočníkov Juraja Dunčka, Martina Žideka a reprezentanta do 18 rokov obrancu Michala Kapičáka, ktorý pôsobil v dorasteneckom veku v Liptovskom Mikuláši a mladý košický útočník Andrej Kiss. V tréningovom procese s možnosťou nastúpenia do extraligových zápasov sa zapojili odchovanci, ktorými sú obranca Martin Pleva a útočník Oliver Plávka.

Po reprezentačnej prestávke do konca základnej časti ostáva 12 zápasov, v ktorých chceme ukázať nasadenie, bojovnosť a chuť hrať za mikulášsky dres.

Chyby, chyby a ešte raz chyby

03.03.2021: ​Naše vlastné chyby nás zrážajú k zemi.

celý článok

Rozhodli naše nevyužité šance + FOTO

01.03.2021: ​V zápase proti Novým Zámkom sme napriek viacerým dobrým šanciam strelili iba jeden gól.

celý článok

Škoda druhej tretiny

26.02.2021: ​Tri inkasované góly v druhej tretine rozhodli.

celý článok

Košice sa s nami nemaznali

22.02.2021: ​Hostia po predzápasovej výmene trénera naše farby nešetrili.

celý článok

Podpoľania s troma bodmi

19.02.2021: ​Hráči Detvy po jasnom priebehu ukoristili všetky body.

celý článok