Úvod stretnutia určil smer zápasu

pridané: 06.02.2021

Nepostrážili sme si nástup do zápasu a to sa nám vypomstilo.

Hostia v priebehu siedmych minút troma gólmi vyhnali z bránky Karolusa a udali smerovanie zápasu. Naši chlapci sa nedokázali dostať do tempa. Aj keď Hamráček znížil, hostia odpovedali štvrtým gólom do prvého klaksónu.

Druhá tretina sa niesla vo vyrovnanom duchu, keď diváci mohli vidieť po jednom góle na každej strane. Vedenie hostí sa ale neznížilo.

Tretia tretina priniesla len Lalancettov gól, ktorý desať minút pred koncom stretnutia uzavrel gólový sumár zápasu a tak sme bohužiaľ prerušili našu mini víťaznú sériu.

V nedeľu pricestuje na podtatranské derby Poprad.

Tipos Extraliga

37. kolo

MHK 32 Liptovský Mikuláš – HK Dukla Michalovce        2:6 (1:4, 1:1, 0:1)

Góly: 15. Hamráček (Michalík), 28. Huna (Štrauch, Lištiak) – 4. Takáč (Suja, Šóltes), 6. Šoltés (Louis, Korhonen), 7. Mihalik (Takáč, Suja), 18. Erkinjunti (Lalancette), 30. Galamboš, 49. Lalancette (Erkinjuntti, McCormack)

MHK 32 Liptovský Mikuláš: Kaarlehto (06:08 Kozel) – Mezovský, Nemec, Valtola, Petran, Robertson, Jesus, Droppa, Pavúk – Štrauch, Lištiak, Vybiral – Hamráček, Oško, Michalík – Tullio, McShane, Portokalis – Kalousek, Uhrík, Huna

HK Dukla Ingema Michalovce: Tomek (Škorvánek) – Mihalik, Mudrák, Kolusz, McCormack, Ťavoda, Louis, Stripai, Chalupa – Erkinjuntti, Lalancette, Korhonen – Šoltés, Suja, Takáč – Bartánus, Hickmott, Regenda – Mašlonka, Galamboš, Török

Rozhodca: Tomáš Orolin, Miroslav Štefik – Peter Tvrdoň, Martin Ordzovenský – Vladimír Martinko