Rozhodnuté bolo po úvodnej tretine

pridané: 08.02.2021

Podtatranské derby nás vyzlieklo donaha.

Prvá tretina začala katastrofálne a už v dvanástej minúte sme prehrávali päť gólovým rozdielom. Po treťom góle vystriedal Kaarlehta v našej bránke Kozel. To už na tabuli svietilo 0:3.

V druhej tretine sme zlepšili hru a dokázali sme streliť nakoniec náš jediný gól. V popresilovkovom tlaku sa presadil McShane. To bolo ale z našej strany všetko.

To najhoršie prišlo v tretine záverečnej. Až šesť inkasovaných gólov spravilo z tohto zápasu  pre nás ťažko stráviteľné sústo. Počas repre pauzy, ktorá začala práve po tomto zápase, majú hráči, tréneri a funkcionári čas zanalyzovať, čo viedlo k takémuto výsledku.

Najbližšie sa predstavíme doma, 16.2. tradične o 17:00, proti Miškolcu.

Tipos Extraliga

38.kolo

MHK 32 Liptovský Mikuláš – HK Poprad              1:11 (0:5, 1:0, 0:6)

Góly: 34. McShane (Tullio, Jesus) – 4. Seigo (Svitana, Skokan) 6. Mešár (Preisinger, Matej Paločko) 7. Bjalončík (Livingston) 12. Haščák (Skokan) 12. Bjalončík (Livingston, Vandas) 42. Vandas (Livingston, Drgoň) 49. Livingston (Svitana) PP 49. Handlovský (Zagrapan, Matúš Paločko) 51. Valigura (Preisinger, Mešár) 56. Vandas (Dalhuisen, Seigo) PP 60. Livingston (Skokan, Svitana) PP

MHK 32 Liptovský Mikuláš: Kaarlehto (7. Kozel) – Mezovský, Nemec, Valtola, Petran, Robertson, Jesus, Droppa, Pavúk – Štrauch, Lištiak, Ru. Huna – Hamráček, Oško, Michalík – Tullio, McShane, Portokalis – Kalousek, Uhrík, Vybíral

HK Poprad: Hamerlík (Rychlík) – Drgoň, Ulrych, Seigo, Dalhuisen, Brejčák, Demo, Hudec – Svitana, Skokan, Haščák – Vandas, Bjalončík, Livingston – Matúš Paločko, Zagrapan, Handlovský – Mešár, Preisinger, Matej Paločko – Valigura

Rozhodca: Korba, Výleta – Janiga, Bogdaň