Logo
Hlavný sponzor
Liptovský Mikuláš - Mesto pre všetkých

Nie je čo hodnotiť

pridané: 25.01.2021

Zápas s Nitrou nepotrebuje veľa slov.

Od úvodného buly pôsobili hráči v súperovom drese živšie, pohyblivejšie a bolo na nich vidieť väčšiu chuť a hlad po hokeji. Skóre otvoril v siedmej minúte Vitáloš strelou z pravého kruhu k bližšej tyčke bránky, v ktorej stál Kozel. V šestnástej minúte hostia zvýšili vedenie, keď Tvrdoň zakončil peknú presilovkovú kombináciu gólom z pravej strany bránkoviska, kam sa nestihol presunúť náš brankár.

Druhá tretina už bola jasne v réžii hostí a naši hráči za nimi zaostávali v nielen rýchlosti korčuľovania, ale hlavne v rýchlosti myšlienky. Prehrávali sme osobné súboje, do herných situácii sme sa dostávali z nášho pohľadu neskoro, a tak sa nie je čomu diviť, že hostia navýšili svoje vedenie o ďalšie štyri góly.

Tretia tretina sa už prakticky len dohrávala. Hostia nedovolili našim hráčom vsietiť ani jeden gól a brankár Cowley si udržal čisté konto. Gólovú bodku dal v druhej polovici tretiny navrátilec do zostavy Nitranov, Dauda.

V utorok sa predstavíme vo Zvolene. Nenastúpime však proti domácim rytierom, ale proti baranom z Banskej Bystrice, ktorí našli v tejto sezóne prechodný domov práve pod Pustým hradom, pre rekonštrukciu ich domovského stánku pod Urpínom. Všetci veríme, že chlapci predvedú diametrálne odlišný výkon, ako tomu bolo v nedeľnom zápase.

 

Tipos Extraliga

34. kolo

MHK 32 Liptovský Mikuláš – HK Nitra       0:7

(0:2, 0:4, 0:1)

Góly: 7. Vitaloš (Finlay, Tvrdoň), 16. Tvrdoň (Finlay, Slovák) PP, 21. Tvrdoň (Slovák) PP, 25. Finlay (Tvrdoň, Mezei), 28. Kollár (Nemec, Minárik), 30. Múčka (Nemec, Mezei), 54. Dauda (Žitný, Kollár) PP

 

Tresty: 6:5

Presilovky: 0:3

Oslabenia: 0:0

 

MHK 32 Liptovský Mikuláš: Kozel (25. – 32. Bátory) – Robertson, J. Nemec, Štrauch, Valtola, Petran, Mezovský, Jesus, Droppa, Pavúk – Ru. Huna, Lištiak, Štrauch – Michalík, Oško, Hamráček – Portokalis, McShane, Tullio – Toma, Uhrík, Haluška

HK Nitra: Cowley (Marinov) – Mezei, Vitaloš, Švarný, Š. Nemec, Ege, Bodák, Hřebíček, Šramaty – Finlay, Slovák, Tvrdoň – Hrnka, Dauda, Kollár – Fominykh, Foget, Žitný – Múčka, Šiška, Minárik

 

Rozhodca: Výleta, Tvrdoň – Orolin, Ordzovenský – Martinko

 

#mhk32lm #tiposextraliga #hokej #hockeylife #hockey #liptovskymikulas