HC 19 Humenné
HC Košice
HC MIKRON Nové Zámky
HC SLOVAN Bratislava
HC ‘05 Banská Bystrica
HK Dukla Ingema Michalovce
HK DUKLA Trenčín
HK GROTTO Spišská Nová Ves
HK Nitra
HK Poprad
HKM Zvolen
Logo
Logo

Nie je čo hodnotiť

pridané: 25.01.2021

Zápas s Nitrou nepotrebuje veľa slov.

Od úvodného buly pôsobili hráči v súperovom drese živšie, pohyblivejšie a bolo na nich vidieť väčšiu chuť a hlad po hokeji. Skóre otvoril v siedmej minúte Vitáloš strelou z pravého kruhu k bližšej tyčke bránky, v ktorej stál Kozel. V šestnástej minúte hostia zvýšili vedenie, keď Tvrdoň zakončil peknú presilovkovú kombináciu gólom z pravej strany bránkoviska, kam sa nestihol presunúť náš brankár.

Druhá tretina už bola jasne v réžii hostí a naši hráči za nimi zaostávali v nielen rýchlosti korčuľovania, ale hlavne v rýchlosti myšlienky. Prehrávali sme osobné súboje, do herných situácii sme sa dostávali z nášho pohľadu neskoro, a tak sa nie je čomu diviť, že hostia navýšili svoje vedenie o ďalšie štyri góly.

Tretia tretina sa už prakticky len dohrávala. Hostia nedovolili našim hráčom vsietiť ani jeden gól a brankár Cowley si udržal čisté konto. Gólovú bodku dal v druhej polovici tretiny navrátilec do zostavy Nitranov, Dauda.

V utorok sa predstavíme vo Zvolene. Nenastúpime však proti domácim rytierom, ale proti baranom z Banskej Bystrice, ktorí našli v tejto sezóne prechodný domov práve pod Pustým hradom, pre rekonštrukciu ich domovského stánku pod Urpínom. Všetci veríme, že chlapci predvedú diametrálne odlišný výkon, ako tomu bolo v nedeľnom zápase.

 

Tipos Extraliga

34. kolo

MHK 32 Liptovský Mikuláš – HK Nitra       0:7

(0:2, 0:4, 0:1)

Góly: 7. Vitaloš (Finlay, Tvrdoň), 16. Tvrdoň (Finlay, Slovák) PP, 21. Tvrdoň (Slovák) PP, 25. Finlay (Tvrdoň, Mezei), 28. Kollár (Nemec, Minárik), 30. Múčka (Nemec, Mezei), 54. Dauda (Žitný, Kollár) PP

 

Tresty: 6:5

Presilovky: 0:3

Oslabenia: 0:0

 

MHK 32 Liptovský Mikuláš: Kozel (25. – 32. Bátory) – Robertson, J. Nemec, Štrauch, Valtola, Petran, Mezovský, Jesus, Droppa, Pavúk – Ru. Huna, Lištiak, Štrauch – Michalík, Oško, Hamráček – Portokalis, McShane, Tullio – Toma, Uhrík, Haluška

HK Nitra: Cowley (Marinov) – Mezei, Vitaloš, Švarný, Š. Nemec, Ege, Bodák, Hřebíček, Šramaty – Finlay, Slovák, Tvrdoň – Hrnka, Dauda, Kollár – Fominykh, Foget, Žitný – Múčka, Šiška, Minárik

 

Rozhodca: Výleta, Tvrdoň – Orolin, Ordzovenský – Martinko

 

#mhk32lm #tiposextraliga #hokej #hockeylife #hockey #liptovskymikulas