Zápasový týždeň sme zakončili v Poprade

pridané: 02.11.2020

V rámci 10.kola sme vycestovali do Popradu.

V úvode stretnutia sme chceli nadviazať na zlepšený výkon v Michalovciach a pokúsiť sa využiť, že to bol pre domáci Poprad prvý zápas po karanténe. Brejk z 20. sekundy zápasu v tandeme Huna so zakončujúcim Štrauchom naznačil, že by sme mohli ukázať v ofenzíve viac ako predchádzajúce zápasy. Opak bol však pravdou a prvú tretinu sme prehrali v pomere 3:0 pre domácich, keď sa presadili praváci v drese domácich 2x Handlovský a v presilovej hre po nacvičenej akcií Haščák. Druhá tretina začala veľmi aktívnou hrou domácich v našom útočnom pásme. Našťastie sme tlak ustáli a vyrovnali hru, keď sme to korunovali v presilovke o dvoch hráčov a znížili delovkou Petrana na 3:1. Tretia tretina sa viezla v jasnej réžií domácich, ktorí pohodlne zvýšili skóre na konečných 6:1. Najbližšie sa naši chalani predstavia 06.11.2020 (piatok) na ľade Nových Zámkov.