HC Grotto Prešov
HC Košice
HC Nové Zámky
HC Slovan Bratislava
HC´05 Banská Bystrica
HK Dukla Michalovce
HK Dukla Trenčín
HK Nitra
HK Poprad
HK Rysy
HKM Zvolen

V stredu proti Topoľčanom

pridané: 03.01.2016

Zápasový kolotoč prvej hokejovej ligy sa neúprosne krúti ďalej.

V nedeľu sme vyhrali dôležitý šláger s Detvou a v stredu už odohráme domáci ligový duel proti Topoľčanom.

Na Liptov zavíta nepríjemný súper bojujúci o miestenku do play off. Čaká nás teda náročný duel. Veríme však, že nás prídete opäť podporiť ešte v hojnejšom počte ako tomu bolo na zápase proti Detve.

Keďže sa Vám naše „Retro“ dresy nadmieru páčia, vedeniu klubu sa rozhodlo, že odohráme ešte aj tento domáci zápas v dresoch Partizán Liptovský Mikuláš.

Už môžete posielať svoje ponuky na odkúpenie dresov. Bola vytvorená emailová adresa drazbadresov@mhk32lm.sk kde môžete posielať ponuky na konkrétny dres. Vyvolávacia cena sa začína na sume 40,-€. Prihadzovať môžete minimálne 1,-€. Napísať treba meno a ponúkanú sumu. Na hlavnej stránke mhk32lm.sk bude každý deň aktualizovaná situácia o dresoch. Predaj sa ukončí 30.1.2016 o 12:00. Následne bude dražba vyhodnotená a dresy sa predajú svojim novým majiteľom. Výťažok, tak ako bolo prezentované, poputuje na charitatívne účely. Šek odovzdáme na poslednom domácom zápase základnej časti 5.2.2016 proti Novým Zámkom v rámci 43. kola 1. hokejovej ligy. Veríme, že podporíte dobrú vec. 

 

Streda    6.1.2016

17:00    MHK 32 Liptovský Mikuláš - HC Topoľčany