HC Grotto Prešov
HC Košice
HC Nové Zámky
HC Slovan Bratislava
HC´05 Banská Bystrica
HK Dukla Michalovce
HK Dukla Trenčín
HK Nitra
HK Poprad
HK Rysy
HKM Zvolen
Logo
Logo

Ďalšie posuny v kádri

pridané: 10.02.2020

O našich hráčov je záujem v iných kluboch.

V kabíne „Áčka“ pred záverečnou fázou základnej časti Tipsport ligy prišlo k zmenám.

O našich hráčov bol záujem v iných kluboch našej najvyššej súťaže a po dohode daných klubov s našimi hráčmi sa manažment klubu rozhodol vyhovieť týmto hráčom a nerobil im problémy s odchodmi.

Marcel Petran a Mário Kurali sa počas prebiehajúcej reprezentačnej prestávky pripojili k HKM Zvolen.

Richard a Róbert Hunovci zakotvili v neďalekom Poprade, kde sa hlásili trénerovi Mikulovi na pondelňajšom tréningu. Do našej šatne pribudli z poradského tímu Jakub Nespala a Tomáš Božoň. Obaja mladíci u nás dohrajú sezónu.

Zmena nastala aj v našom bránkovisku. Alexander Zalivin smeruje do Detvy, odkiaľ sa vrátil náš odchovanec, ktorý tam bol na hosťovaní, Matej Bátory.

Milan Čanky, Generálny manažér: „Prvotné kontakty od klubov so záujmom o našich hráčov nastali už skôr. Ja som všetkým odkázal, aby sa dohodli najprv s  hráčmi a potom budeme hľadať cestu ich pôsobenia v daných kluboch. Záujem je ešte o viacerých hráčov. Uvidíme, ako sa vyvinie situácia okolo nich. Teší nás, že aj napriek nie práve vydarenému ročníku, je o našich jednotlivcov záujem v kluboch po celom Slovenku. My nebudeme brániť ich hosťovaniu, ak nájdeme reč aj s kompetentnými ľuďmi. Po konci prestupového termínu nás predsalen čakajú ešte dva zápasy. Musíme preto všetko podrobne zvážiť. Chápem však chlapcov, že chcú zabojovať o titul v Extralige, či víťazstvo v Slovenskej hokejovej lige.“