Tesná prehra s Miškovcom

pridané: 01.02.2020

V 46.kole sme na domácom ľade prehrali.

Prvá tretina sa skončila bez gólov. Aktívnejší boli hostia aj vďaka dvom presilovkám a Patrik Romančík sa musel v našej bránke veru obracať a predviesť svoje najlepšie zákroky. Aj vďaka tomu teda bol stav po prvej tretine bezgólový.

V druhej tretine sa v podstate rozhodlo o osude zápasu. V druhej polovici tretiny sme v priebehu troch minút trikrát inkasovali. Aj keď v záverečnej minúte sme dokázali znížiť, po dvoch tretinách sme prehrávali o dva góly.

V tretej tretine sme sa snažili znížiť a dostať na dostrel Miškovca, ale dlho sa nám to nedarilo. Ku kontaktnému gólu nám nepomohli ani tri presilovky. Nakoniec sme ten kontaktný gól predsalen strelili, ale až veľmi neskoro. Sedemnásť sekúnd pred koncom sa presadil Kurali. Napokon keby sa hralo o pár sekúnd dlhšie, tak by sme možno dokázali aj vyrovnať, ale Uhrík sa vďaka klaksónu už nedostal k zakončeniu pred brankárom hostí.

V nedeľu hráme v Trenčíne a potom nasleduje reprezentačná prestávka.

Tipsport liga

46.kola

MHK 32 Liptovský Mikuláš – DVTK Miškovec                        2:3 (0:0,1:3,1:0)

Góly: 39. Nechaj (Uhrík, Haluška), 60. Kurali (Uhrík, Ru. Huna) – 35. Valchař (Láda, P. Kiss), 37. Beach (Beauviller), 38. Beauviller (Vandane)

Strely: 30:26 (5:7,13:9,12:10)