Prehra v Budapešti

pridané: 25.01.2020

S MAC Budapešť sme na ich ľade nedokázali bodovať.

V dueli tímov zo dna tipsportligovej tabuľky dominovala bojovnosť pred hokejovou krásou. Domácim sa podarilo otvoriť skóre a z úvodného tlaku vyťažili úvodný gól Trebócsa. Nás "nenaštartovali" ani dve presilové hry, ktoré sme mali k dispozícii, avšak tri minúty pred prvým klaksónom sa individuálne presadil Rudolf Huna.

Aj v druhej tretine boli domáci aktívnejším tímom, odmenou bol gól Softrona na konci 29. minúty. O pár sekúnd neskôr využil zmätky v našej obrane na zvýšenie náskoku Stretch. Ďalší zásah pridali domáci na začiatku tretej tretiny, keď vôbec svojím prvým gólom v drese budapeštianskeho klubu zvýšil na 4:1 Kreisz.

V záverečnej tretine sa nám síce podarilo desať minút pred koncom riadneho hracieho času streliť náš druhý gól v zápase, keď sa presadil Surovým, výraznejšie zdramatizovanie záveru to však napokon neprinieslo.

V Nedeľu hostíme v „Kôlničke“ Nitru.

43.kolo

MAC Újbuda - MHK 32 Liptovský Mikuláš 4:2 (1:1, 2:0, 1:1)

Góly: 3. Terbócs (Kreisz, Pozsgai), 29. Sofron, 30. Stretch (Sofron), 43. Kreisz (Pitt, Orban) - 18. Rud. Huna, 50. Surový