Prehra so Slovanom + VIDEO

pridané: 10.01.2020

Nepodarilo sa nám zlomiť negatívnu sériu.

V 39. kole zavítali na Liptov hráči Slovana Bratislava. V dostatočnom predstihu sa dostavili na parkovisko pri „Kôlničke“. Nezadržala ich ani protestná akcia našich Autodopravcov na kľúčových cestných tepnách po Slovensku a vhupli do zápasu s veľkou vervou. Treba ale povedať, že prvá tretina bola vyrovnaná a až gól v závere otvoril skóre zápasu. Predtým sa dobrými šancami prezentovali aj naši chlapci, ale bohužiaľ, nepodarilo sa im skórovať.

Druhá tretina už ukázala silu hosťujúceho mužstva a tím spod Prezidentského kopca si vypracoval rozhodujúci náskok. Po druhej dvadsaťminútovke svietil na tabuli stav 1:4 a hostia si už zápas svojimi skúsenosťami doviedli do úspešného konca.

V pozápasovom videu si môžete pozrieť reakcie novej tváre Alexa Nikulina a Antona Tomka. Tí, ktorí by si chceli precvičiť ruštinu, smelo do toho.

V nedeľu privítame opäť na domácej scéne, v „Kôlničke“, hráčov Popradu.

Mikuláš DO TOHO!!!

39. kolo

MHK 32 Liptovský Mikuláš – HC Slovan Bratislava               2:5 (0:1,1:3,1:1)

Góly: 34. Petran (Roman), 47. Kriška (Piatka, Sukeľ) – 19. Sersen (Zigo), 28. Zigo (Abdul, Puliš), 35. Bondra (Šedivý, Meszároš), 40. Puliš (Zigo, Šedivý), 48. Basaraba (Bondra, Meszároš)

Strely: 18:37