Na Zemplíne prehra

pridané: 07.01.2020

Z východu republiky prichádzame bez bodu.

V Michalovciach sme začali dobre. V úvode sme boli lepším mužstvom a dokázali sme otvoriť skóre. V piatej minúte sa dokázal presadiť Kurali. Prvá polovica prvej tretiny bola v náš prospech. Potom ale domáci dokázali dvoma gólmi ešte do prvej sirény otočili stav stretnutia.

V druhej tretine sme videli množstvo vylúčení, ale gól dali až domáci za rovnovážneho stavu a navýšili svoje vedenie.

V tretej tretien sa hral vyrovnaný hokej a našim chlapcom sa podarilo znížiť v 56.minúte, keď Surový tečoval Petranovu streku od modrej za Trenčanov chrbát. O malú chvílu sme ale opäť spravili chybu v našej obrannej tretine a Hvila definitívne poslal domácich za víťazstvom.

V piatok hostíme Slovan.

Mikuláš DO TOHO!!!

38.kolo

HK Michalovce – MH K32 Liptovský Mikuláš                         4:2 2:1,1:0,1:1)

Góly: 14. Spilar (Lalancette), 17. Safaraleyev (Hvila), 38. Korhonen (Lalancette), 58. Hvila (Linet, Vorobyov) – 5. Kurali (Kramár, Róbert Huna), 56. M. Surový (Petran, Rudolf Huna)

Strely: 26:28