Vynikajúci zápas s nešťastnou koncovkou

pridané: 04.01.2020

Majster z Banskej Bystrice bol na kolenách, ale dokázal zvrátiť stretnutie.

Hokej pre oko diváka, ale pre trénerov nočná mora. Tak by sa dal charakterizovať dnešný zápas. Padlo osem gólov, rozhodli až nájazdy a predvádzaná hra oboch mužstiev zdvihla neraz diváka zo sedačky. Po vynikajúcej prvej tretine, keď sme mohli vyhrávať aj väčším gólovým rozdielom, prišla vyrovnaná prostredná časť a následne záverečná tretina v réžii hostí.  Hostia v zápase ani raz neviedli, ale aj napriek tomu si odvážajú z nášho ľadu víťazstvo. Škoda. Máme ale na čom stavať v ďalších stretnutiach.

Veríme, že divákov sme pozitívne naladili na domáci zápas proti Slovanu, ktorý odohráme v piatok, 10. januára o 18:00. Všetkých srdečne pozývame.

Mikuláš DO TOHO!!!

Tipsport liga

37. kolo

MHK 32 Liptovský Mikuláš – HC 05 B.Bystrica                      4:5sn (2:0,1:1,1:3, 0:0 – 0:1)

Góly: 8. Tamáši (M. Roman, Rud. Huna), 13. Piatka (J. Sukeľ), 36. Rud. Huna (Petran) PP, 59. Rud. Huna (Petran) – 33. Bartánus (Mihalik, Šille), 50. Lamper OS, 51. Southorn (Hohmann, Hickmott), 60. Hohmann (Jääskeläinen)

Strely: 33:42 (11:8, 9:12, 8:16, 4:4)

Tresty: 4:5 + Brejčák (BB) 10min Vrazenie

Presilovky: 2:1

Oslabenia: 0:1

MHK 32 Liptovský Mikuláš: Zalivin (Romančík) – Kurali, Kramár, Droppa, Petran, M. Roman, Smutný, Dlugoš – J. Sukeľ, Piatka, Kriška – Lištiak, Tamáši, Rud. Huna – Rich. Huna, Rób. Huna, Nechaj – Uhrík, Oško, M. Surový – Vybiral

HC 05 iClinic Banská Bystrica: Beskorowany (Gajan) – Petrinec, Southorn, Mihalik, Gabor, Brejčák, Zubák, Kobolka – Hohmann, Hickmott, Jääskeläinen – Lamper, Hrnka, Bartánus – Fafrák, Mlynarovič, Šille – Sarvaš, Sojka, Mesaroš

Rozhodca: Orolin, Juhász – Stanzel, Soltész – Gajan