Pred zápasom 36. kola

pridané: 30.12.2019

V ďalšom pokračovaní Tipsport ligy cestujeme do Detvy.

Dnes nás čaká na pôde Detvy nepríjemný súper. Hráči Detvy sa vyznačujú agresívnym štýlom hry, ktorý je zameraný na pozornú obranu a častú streľbu. Uvidíme, ako sa naši chlapci dokážu vysporiadať s týmto herným štýlom. Ihrisko na zimnom štadióne v Detve je špecifické. Je to najmenšia plocha v našej najvyššej súťaži, a tak sa budú musieť naši chlapci na to pripraviť. Držme im dnes v náročnom súboji palce.

Mikuláš DO TOHO!!!

 

Zostava v dnešnom zápase:

Romančík – Kurali, Kramár, Kriška, Piatka, Sukeľ – Petran, Droppa, Oško, Tamáši, Vybíral – Roman, Mezovský, Huna Ri., Huna Ro., Surový – Smutný, Haluška, Nechaj, Uhrík, Lištiak

 

Do zostavy sa vracia Mário Kurali, ktorý pauzoval pre narazenú ruku. Jeho stav ešte nieje ideálny, ale ide pomôcť tímu. Naopak, pre zranenie vypadol Jakub Nemec. Rudolf Huna má menši problém v hornej časti tela a minimálne dnes nenastúpi. Dlhodobo zranený je Radoslav Macík. Mimo zostavu sa dnes ocitli Kalousek a Michalík.

Mikuláš DO TOHO!!!

 

 

Tomáš Paprčka

Poprad víťazne

19.03.2021: ​V podtatranskom derby na liptovskom ľade boli úspešnejší hostia spod Vysokých Tatier.

celý článok

Zo Zemplína bez bodov

15.03.2021: ​V poslednom zápase hranom na ihrisku súpera v rámci základnej časti tohtoročnej edície extraligy sme nezískali ani bod.

celý článok

Bystrica vzala všetky body

12.03.2021: Prvý zo záverečných troch domácich zápasov pred koncom základnej časti vyhrali hráči spod Urpína.

celý článok