Prehra na domácej pôde + VIDEO

pridané: 21.12.2019

S jedným streleným gólom sa bohužiaľ nevyhráva.

Pred zápasom prebehla malá slávnosť, na ktorej zástupca nášho partnera Střída Sport, venoval pani riaditeľke zo základnej školy M.R.Martákovej 10 vakov s hokejovým výstrojom pre tých najmenších. Aj takto chceme ukázať, že nám záleží na pokračovateľoch tohto krásneho športu.

V prvej tretine videli prítomní diváci iba jeden gól, keď sa presadil hosťujúci Stupka.

V druhej tretine sa naši chlapci začali viac tlačiť do bránky, z čoho rezultovali aj šance pred hosťujúcim brankárom Pavlasom. Ten musel neraz predviesť svoje majstrovstvo. V 25. minúte už ale bol prikrátky na zakončenie Ruda Hunu z bezprostrednej blízkosti, po nahrávke Marcela Petrana spoza bránky. Vyrovnaný stav ale vydržal len do 30. minúty, kedy Stupka pridal svoj druhý gól v zápase a poslal hostí opäť do vedenia tesne po  návrate nášho vylúčeného hráča. Potom prišli veľké šance našich chlapcov, či už vo vyrovnanom stave, alebo v presilovkách, ktorých sme mali hneď niekoľko. Stav sa ale nezmenil.

V tretej tretine pokračovalo dobíjanie bránky Nových Zámkov. Veľké šance bohužiaľ gól nepriniesli, a tak sme si opäť pripísali tesnú prehru, ktorú spečatili hostia v poslednej sekunde strelou do našej prázdnej brány.

Veľmi sa trápime s koncovkou. Striel a šancí je veľké množstvo, ale gólová radosť neprichádza. Aj v tomto zápase sme nášho súpera prestrieľali, neraz už bola pred našimi hráčmi len odkrytá bránka, ale ani napriek tomu si diváci nemohli zakričať gól. Dostávame sa do veľkého množstva šancí, ale naša ofenzíva je najhoršia v súťaži. Toto je najväčšia boliestka nášho mužstva v tejto sezóne. Premieňanie šancí.

Liga ide v rýchlom slede a už v nedeľu hráme v Miškolci. Vo štvrtok sa predstavíme v domácom prostredí proti Trenčínu.

Mikuláš DO TOHO!!!

32. kolo

MHK 32 Liptovský Mikuláš – HC Nové Zámky                                      1:3 (0:1, 1:1, 0:1)

Góly: 25. Huna (Petran, Kurali) PP – 7. Stupka (Fereta, Fábry), 30. Stupka (Fábry, Hatala), 60. Pospíšil

Strely: 40:32

Tresty: 3:7

Presilovky: 1:0

MHK 32 Liptovský Mikuláš: Romančík – Kurali, Kramár, Nemec, Petran, Roman, Mezovský, Droppa, Smutný – Kriška, Piatka, Sukeľ – Ru. Huna, Oško, Vybíral – Lištiak, Ro. Huna, Ri. Huna – Michalík, Uhrík, Surový

HC Mikron Nové Zámky: Pavlas – Hatala, Ordzovenský, Drtina, Fereta, Hain, Mikuš, Pavúk – Pospíšil, Fábry, Stupka – Bajtek, Holovič, Jurík – Števuliak, Hruška, Rogoň – Andrisík, Jurák

Rozhodca: Goga, Kalina – Durmis, Smrek