Pred zápasom 30. kola

pridané: 08.12.2019

V rámci 30. kola pricestuje na Liptov, do „Kôlničky“, MAC Budapešť.

Dnes sa na Liptove predstavia hráči Budapešti. Ide o veľmi dôležitý zápas. Tzv. „šesťbodový“ súboj rozhodne o tom, či sa na dnešného súpera dotiahneme bodovo, alebo nám odskočí na väčší bodový rozdiel. Veríme, že sa nám dnes podarí dosiahnuť víťazstvo a po zápase si spoločne s divákmi radostne zaskákať. Veríme, že si dnes nájdete cestu na do „Kôlničky“ v čo najhojnejšom počte. Chlapci vás potrebujú.

Mikuláš DO TOHO!!!

 

Dnes nastúpime v nasledovnej zostave:

Romančík (Zalivin) – Petran, Droppa, Kriška, Piatka, Sukeľ – Kurali, Nemec, Vybíral, Oško, Huna Ru. – Roman, Mezovský, Huna Ri., Uhrík, Lunter – Kramár, Smutný, Nechaj, Surový, Lištiak

Dnes sa po prvýkrát v našom drese predstaví nová tvár, posila do obrany, Dominik Kramár. Naši fanúšikovia budú mať možnosť rovnako prvýkrát na vlastné oči, na domácom ľade, vidieť Maroša Surového, ktorý sa predstavil po prvýkrát v Poprade. Do zostavy sa vracia po zranení Andrej Lištiak. V zostave absentuje zranený Radoslav Macík. Choroba stále kvári Róberta Hunu. Mimo zostavu sa dnes ocitli Dlugoš, Haluška, Kalousek a Michalík.

 

Mikuláš DO TOHO!!!

 

 

 

Pomôžme Monike

06.05.2020: Vážení priatelia, pomôžte.

celý článok

Nové tréningové pomôcky

06.05.2020: Nové tréningové pomôcky.

celý článok

Rovní a rovnejší?

28.04.2020: Je všetko morálne v poriadku?

celý článok

Dva rôzne metre?

20.04.2020: Podali sme podnet voči uzneseniu Výkonného výboru.

celý článok

O sezóne po sezóne s Generálnym manažérom

16.03.2020: Posezónny rozsiahli rozhovor s Generálnym manažérom.

celý článok