Pred zápasom 30. kola

pridané: 08.12.2019

V rámci 30. kola pricestuje na Liptov, do „Kôlničky“, MAC Budapešť.

Dnes sa na Liptove predstavia hráči Budapešti. Ide o veľmi dôležitý zápas. Tzv. „šesťbodový“ súboj rozhodne o tom, či sa na dnešného súpera dotiahneme bodovo, alebo nám odskočí na väčší bodový rozdiel. Veríme, že sa nám dnes podarí dosiahnuť víťazstvo a po zápase si spoločne s divákmi radostne zaskákať. Veríme, že si dnes nájdete cestu na do „Kôlničky“ v čo najhojnejšom počte. Chlapci vás potrebujú.

Mikuláš DO TOHO!!!

 

Dnes nastúpime v nasledovnej zostave:

Romančík (Zalivin) – Petran, Droppa, Kriška, Piatka, Sukeľ – Kurali, Nemec, Vybíral, Oško, Huna Ru. – Roman, Mezovský, Huna Ri., Uhrík, Lunter – Kramár, Smutný, Nechaj, Surový, Lištiak

Dnes sa po prvýkrát v našom drese predstaví nová tvár, posila do obrany, Dominik Kramár. Naši fanúšikovia budú mať možnosť rovnako prvýkrát na vlastné oči, na domácom ľade, vidieť Maroša Surového, ktorý sa predstavil po prvýkrát v Poprade. Do zostavy sa vracia po zranení Andrej Lištiak. V zostave absentuje zranený Radoslav Macík. Choroba stále kvári Róberta Hunu. Mimo zostavu sa dnes ocitli Dlugoš, Haluška, Kalousek a Michalík.

 

Mikuláš DO TOHO!!!

 

 

 

Poprad víťazne

19.03.2021: ​V podtatranskom derby na liptovskom ľade boli úspešnejší hostia spod Vysokých Tatier.

celý článok

Zo Zemplína bez bodov

15.03.2021: ​V poslednom zápase hranom na ihrisku súpera v rámci základnej časti tohtoročnej edície extraligy sme nezískali ani bod.

celý článok

Bystrica vzala všetky body

12.03.2021: Prvý zo záverečných troch domácich zápasov pred koncom základnej časti vyhrali hráči spod Urpína.

celý článok