Pred zápasom 21. kola

pridané: 15.11.2019

V rámci 21. kola odohráme Podtatranské derby na ľade Popradu.

Dnes cestujeme do neďalekého Popradu, kde odohráme Podtatranské derby proti miestnym Kamzíkom. Je to úvodný zápas po prvej reprezentačnej prestávke. Brankár Romančík zostáva v našom kádri minimálne do pondelka. Naďalej s ním rokujeme o jeho zotrvaní v našom drese. Disciplinárna komisia posunula riešenie prípadu nášho Kapitána Martina „Kika“ Krišku na budúci štvrtok, a tak môže naša 56tka nastúpiť nielen dnes, ale aj v nedeľu proti Detve. Uvidíme, ako dopadne sedenie disciplinárnej komisie budúci týždeň.

Veríme, že nás prídete osobne podporiť a povzbudiť chlapcov priamo do neďalekého Popradu a spolu budeme môcť bojovať nielen na ľade, ale aj na tribúnach o víťazstvo.

Mikuláš DO TOHO!!!

 

Dnes nastúpime v nasledovnej zostave:

Romančík (Zalivin) – Droppa, Petran, Kriška, Piatka, Sukeľ – Kurali, Nemec, Lunter, Oško, Vybíral – Roman, Mezovský, Nechaj, Uhrík, Michalík – Smutný, Stehlík, Huna Ri., Huna Ro., Huna Ru.

Zranenie nahlásil dnes ráno Rado Macík, a tak tréneri s ním nemôžu počítať do dnešného zápasu. Zranení je tak isto Andrej Lištiak, o ktorom sme už informovali. Nová posila, Marcel Dlugoš, sa dnes ešte predstaví v drese Žiliny. Jakub Burzík si plní povinnosti v materskom Martine, nakoľko v našom drese nemá potrebné zápasové vyťaženie. Mimo zostavu sa ocitli Kalousek a Haluška.

Mikuláš DO TOHO!!!

 

 

Tomáš Paprčka

Sú argumenty Martina Cibáka ohľadom mikulášskeho hokeja správne ?

08.07.2020: Sú argumenty Martina Cibáka ohľadom mikulášskeho hokeja správne ?

celý článok

Pokračovať v našom drese budú aj ďalší odchovanci

07.07.2020: Pokračovať v našom drese budú aj ďalší odchovanci

celý článok

Podpisujeme prvých hráčov

03.07.2020: Podpisujeme prvých hráčov

celý článok

Na Liptove máme nových trénerov

02.07.2020: Na Liptove máme nových trénerov

celý článok

Pracujeme na novej sezóne

17.06.2020: V pondelok 15.júna začalo byť v kancelárii nášho klubu rušno.

celý článok