Juniori jasne vyhrali

pridané: 21.12.2015

Juniori porazili vo svojom jedinom víkendovom zápase svojho súpera vysoko 6:2. Trpkú prehru museli prehltnúť hráči z Michaloviec.

Po tomto víkende už majú naši chlapci istotu postupu do najlepšej dvanástky súťaže. Do konca základnej časti zostáva odohrať dva súťažné kolá . V skupine o Play Off sa stretnú medzi sebou každý s každým dva krát (doma - vonku).

O Play - Off: Tímy v tabuľke na 1. – 12. mieste vytvoria skupinu o Play – Off. Body a skóre sa vynulujú. Každý tím odohrá 22 zápasov (1x doma, 1x von, každý s každým). Následne sa vytvorí tabuľka.

Predkolo Play – Off: Mužstvá na 1. – 6. mieste skupiny o Play - Off postupujú do Play – Off. Družstvá umiestnené na 7. – 12. mieste sa stretnú v predkole Play – Off

32. kolo

MHK 32 Liptovský Mikuláš – HK Dukla Michalovce 6:2 (2:0,0:1,4:1)

Góly: 5. Furdek (Majer, Lištiak), 19. Koštial (Furdek), 44. Nemec (Oško P., Struška) OS, 45. Lištiak (Nechaj, Furdek), 49. Špirko (Lištiak) PP, 50. Struška (Voska) resp. 27. Gavura (Grega), 59. Verbický (Gavura) OS

Strely: 48:20

Tresty: 4:8 + Weiss (MI) 10.min NAPHK, Hochmann (MI) 10.min OT

Tréneri: Pleva - Králik

MHK 32 Liptovský Mikuláš:

Poburíni – Furdek, Kalousek, Koštial, Laučík, Lištiak, Majer, Metejovie, Nechaj, Nemec, Oško P., Sčensný, Šereš, Sitek, Špirko, Struška, Voska

Ján Pleva: "Zápas so súperom zo spodnej časti tabuľky. Spokojnosť môžem vysloviť len s treťou tretinou. Museli sme trošku chlapcov po dvoch tretinách pokarhať, ale som rád že v tej tretej už bolo všetko v poriadku. Postúpili sme do hornej skupiny, a môžem povedať za chlapcov, že spravíme všetko pre to aby sme sa prebojovali do play off."