Posila do bránkoviska

Do kádra pribudol na výpomoc nový muž v maske.

Do košiara trénerského dua Tomko – Halaj pribudol do začiatku reprezentačnej prestávky brankár Patrik Romančík.

Dvadsaťpäťročný odchovanec skalického hokeja,  ktorý minulý rok pôsobil v tíme Nových Zámkov, bude u nás pôsobiť do začiatku prvej reprezentačnej prestávky v tejto sezóne. Patrik v doterajšom priebehu aktuálnej sezóny pôsobil v rodnej Skalici. V Skalici pôsobil v celej svojej doterajšej kariére. Až v minulej sezóne sa pobral na svoje prvé angažmán mimo domovskej hrudy, do Nových Zámkov.  Patrik si zachytal aj na Svetových šampionátoch oboch mládežníckych kategórií do 18 aj do 20 rokov. Ide tak o mladého bývalého reprezentanta Slovenska. V mužskom hokeji je však už adaptovaný. Veď v „Áčku“ už ťahá siedmu sezónu.

Dôvodom príchodu Patrika do nášho dresu je ten, že naša doterajšia jednotka, veľká opora, Alexander Zalivin, musel vycestovať späť do rodnej vlasti, do Ruska. Dôvodom jeho návratu bola nielen potreba znovuobnovenia vstupných víz na Slovensko, ale aj rodinné neodkladné záležitosti. Alex sa na Slovensko vráti 5.11., a tak po reprezentačnej pauze bude trénerom opäť k dispozícií a bude naplno pripravený opäť hájiť naše farby. O tejto situácii sme vedeli dlhodobo, a tak sme sa zodpovedne na ňu pripravili. S Patrikom sme komunikovali dlhšie, a tento transfer bol pripravený už pár týždňov.

Všetci veríme, že Patrikovi sa bude v našom drese dariť, a prispeje k bodovej žatve „EŠKY“.

Presvedčiť o jeho kvalitách sa môžete už dnes, v „Kôlničke“, proti Nitre.

Mikuláš DO TOHO!!!

                                                                                                                         

 

Tomáš Paprčka

Poprad víťazne

19.03.2021: ​V podtatranskom derby na liptovskom ľade boli úspešnejší hostia spod Vysokých Tatier.

celý článok

Zo Zemplína bez bodov

15.03.2021: ​V poslednom zápase hranom na ihrisku súpera v rámci základnej časti tohtoročnej edície extraligy sme nezískali ani bod.

celý článok

Bystrica vzala všetky body

12.03.2021: Prvý zo záverečných troch domácich zápasov pred koncom základnej časti vyhrali hráči spod Urpína.

celý článok