Neúspešný zápas v Detve

pridané: 04.10.2019

V 9.kole sme bohužiaľ neuspeli a prehrali.

V prvej tretine sme mali možnosť zahrať si až tri početné výhody, bohužiaľ, otvoriť skóre sa nám nepodarilo. Presilovku si zahrali aj domáci v závere úvodnej tretiny, ale ani oni neprekonali Zalivina. Po dvadsiatich minútach sa tak mužstvá pobrali do šatní za stavu 0:0

Druhú tretinu začali lepšie domáci, keď sa v 21.minúte dokázal presadiť Surový. Našim chlapcom sa podarilo vyrovnať v 29.minúte, keď domáce gólmana prestrelil Kriška. Na našu smolu sa domáci ešte do konca prostrednej tretiny dostali do vedenia. V 37.minúte pridal svoj druhý gól Surový. Po dvoch tretinách viedli domáci o jeden gól.

Tretia tretina opäť pre nás nezačala najlepšie a domáci navýšili vedenie v 42.minúte. Skóroval Čacho. Znížiť sa podarilo Sukeľovi v 46.minúte počas presilovej hry. O dve minúty ale domáci opäť navýšili vedenie po strele Šišovského. Aj záverečné slovo mali domáci. Presadili sa ešte dva krát po strelách Gašpara a Valenta.

Musíme zdvihnúť hlavu a prehru hodiť za seba. Už v nedeľu opäť hráme. V „Kôlničke“ privítame Zvolen.

9.kolo

HC Detva – MHK 32 Liptovský Mikuláš                 6:2 (0:0, 2:1, 4:1)

Góly a asistencie: 21. Surový (Valent, Gašpar), 37. Surový, 42. Čacho (Žilka), 48. Šišovský (Golian, Zuzin), 52. Gašpar (Gachulinec), 55. Valent (Gašpar, Golian) – 29. Kriška (Ró. Huna), 46. Sukeľ (Kurali) PP

HC 07 WPC Koliba Detva: Petrík (Šimko) – Andersons, Chovan, Golian, Kuklev, F. Fekiač, Jendroľ, Gachulinec, Ľupták – Šišovský, Zuzin, Sýkora – M. Surový, Valent, Gašpar – Král, Podešva, Žilka – Čenka, Čacho, Török

MHK 32 Liptovský Mikuláš: Zalivin (55. Bátory) – Kurali, Oško, Cebák, Smutný, Droppa, Petran, Nemec, Mezovský – Kriška, Ró. Huna, Ri. Huna – Ru. Huna, Uhrík, J. Sukeľ – Macík, Ozolinš, Vybiral – Kalousek, Piatka, Lištiak

Rozhodca: Müllner, Tvrdoň – Smrek, Ordzovenský