Pred zápasom 9.kola

pridané: 04.10.2019

V rámci 9.kola vycestujeme do Detvy.

Dnes nás čaká dôležitý súboj pod Poľanou. Proti miestnemu klubu sa predstavíme povzbudení víťazstvom v podtatranskom derby. Detva v poslednom kole porazila na domácom ľade súpera z Miškolca. Potešiteľným faktom v dnešnom zápase sú návraty Vladka Vybírala a Andreja Lištiaka do zostavy po zraneniach.

Dnes nastúpime v nasledovnej zostave:

Zalivin (Bátory) – Kurali, Stehlík, Huna Ri., Huna Ro., Kriška – Cebák, Smutný, Huna Ru., Uhrík, Sukeľ – Petran, Droppa, Macík, Ozolins, Vybíral – Mezovský, Nemec, Piatka, Lištiak, Kalousek.

Veľkou stratou je absencia Juraja Halaja, ktorý má virózu, a už druhý zápas nebude prítomný na našej lavičke. Všetci mu prajeme skoré uzdravenie. Mimo zostavu sa dnes ocitli Martins Lavrovs, ktorý laboruje so zranením. Jakub Burzík a Adam Nechaj sú zdravými náhradníkmi. Patrik Oško ešte nie je fyzicky v stave, aby odohral zápasy v rýchlom slede. Aj keď tréner by rád využil jeho služby, musí sa ešte po ťažkej viróze, ktorú nedávno prekonal, dostať do vyššieho tréningového stupňa.

Držme našim chlapcom palce, aby sme si po dnešnom zápase pripísali do tabuľky body za víťazstvo.

 „EŠKA“ DO TOHO!!!

 

 

Tomáš Paprčka

Poprad víťazne

19.03.2021: ​V podtatranskom derby na liptovskom ľade boli úspešnejší hostia spod Vysokých Tatier.

celý článok

Zo Zemplína bez bodov

15.03.2021: ​V poslednom zápase hranom na ihrisku súpera v rámci základnej časti tohtoročnej edície extraligy sme nezískali ani bod.

celý článok

Bystrica vzala všetky body

12.03.2021: Prvý zo záverečných troch domácich zápasov pred koncom základnej časti vyhrali hráči spod Urpína.

celý článok