Výsledky mládeže

pridané: 19.09.2019

Juniori aj Dorastenci majú za sebou súťažné zápasy.

Juniori odohrali počas víkendu dva domáce zápasy. V sobotnom stretnutí rozdrvili Piešťany. V nedeľnom zápase, bohužiaľ neuspeli. Budúci víkend sa predstavia na domácom ľade, v rámci 5. a 6.kola, privítajú Dubnicu a Považskú Bystricu. Sobotný zápas začne o 14:00 a nedeľný súboj o 17:30. Prvú ligu Juniorov v sezóne 2019/2020 absolvujú okrem nášho mužstva aj tímy HK Ružinov, HOBA Bratislava, HK Dubnica, HK Michalovce, HK Piešťany, HK Trnava a HK Považská Bystrica.

Dorastenci, ktorých povedie v novej sezóne trénerské duo Anton Kalousek ml. – Peter Lištiak, absolvovali svoje prvé tohto sezónne zápasy. Predstavili sa na ľade Žiliny. Domov doniesli výhru aj prehru. Najbližšie privítajú na domácom ľade počas víkendu Nitru. V sobotu aj v nedeľu začnú zápasy o 14:00. Extraligu Dorastu absolvuje v novej sezóne 14 mužstiev.

Peter Lištiak a Anton Kalousek ml.: „V Sobotnom zápase sme na úvod zápasu dostali 3 rýchle góly. Po oddychovom čase začali chalani dodržiavať taktické pokyny. Po dvoch tretinách bol stav 3:2. Poslednú tretinu sa chalani vrhli do útoku a to sa nám vypomstilo. Nevydržali sme kondičné. Nedeľný zápas sme od úvodných minút hrali zodpovedne a darilo sa nám hrať v súperovej tretine. V druhej tretine sme urobili pár chýb a dostali sme 2 góly, ale podarilo sa nám rýchlo znížiť na rozdiel 1 gólu. V tretej tretine sme mali viac šancí, ale nepodarilo sa nám ich využiť. Nakoniec sa to podarilo v predĺžení. Škoda, na konci zápasu sme mali vyloženú šancu na skórovanie.“

„EŠKA“ DO TOHO!!!

1.liga Juniorov

3.kolo

MHK 32 Liptovský Mikuláš – ŠHK 37 Piešťany    13:0 (7:0, 2:0, 4:0)

Góly: 1. Haluška (Michalík, Nikolaev), 7. Kalousek (Michalík, Haluška), 7. Fekete (Karas, Vaculík), 9. Kalousek (Michalík), 12. Vaculík (Michalík) 19. Kalousek (Michalík, Karas) PP, 20. Vaculík (Fekete, Gregor), 25. Kalousek (Michalíl, Haluška), 35. Michalík (Kalousek, Gregor), 41. Michalík (Kalousek), 46. Michalík (Kalousek, Haluška), 48. Židek (Gregor) PP, 60. Vaculík

Strely: 68:23

Tresty: 4:6

Presilovky: 2:0

Oslabenia: 0:0

MHK 32 Liptovský Mikuláš:  Bátory – Karas, Nikolaev, Michalík, Kalousek, Haluška, Gregor, Gažo, Vaculík, Fekete, Maňuch, Cvengroš, Šimalčík, Kupka, Židek

Diváci: 78

4.kolo

MHK 32 Liptovský Mikuláš – HK Trnava               1:3 (0:3, 0:0, 1:0)

Góly: 49. Haluška OS – 10. Ibolya, 10. Ibolya, 15. Shevchenko

Strely: 21:37

Tresty: 2:1

Presilovky: 0:0

MHK 32 Liptovský Mikuláš:  Šándor – Karas, Nikolaev, Židek, Kalousek, Haluška, Gregor, Gažo, Vaculík, Fekete, Maňuch, Cvengroš, Šimalčík, Kupka

Diváci: 56

Kaufland Extraliga Dorastu

1.kolo

MšHKM Žilina – MHK 32 Liptovský Mikuláš                   7:2 (3:1, 0:1, 4:0)

Góly: 2. Dudáš, 4. Puškár, 16. Truban, 46. Šteininger, 49. Šteininger, 56 Lopušan OS, 59. Samuhel – 11. Zold (Baláž), 33. Jasenek (Baláž)

Strely: 27:31

Tresty: 4:4

Presilovky: 1:0

Oslabenia: 1:0

MHK 32 Liptovský Mikuláš:  Orčík – Krendželák, Janíček, Dunčko, Brejčák, Feherpataky, Jankura, Petruška, Baláž, Zold, Riddzoň, Jánoš, Františka, Kuráň, Šulík, Dubjel, Večerek, Kurovskyi, Jasenek

Diváci: 32

2.kolo

MšHKM Žilina – MHK 32 Liptovský Mikuláš                   2:3pp (0:0, 2:1, 0:1 – 0:1)

Góly: 21. Lopušan, 28. Dudáš – 29. Ridzoň (Zold), 53. Kuráň (Šulík), 63. Kuráň (Jánoš, Šulík)

Strely: 46:34

Tresty: 3:5

MHK 32 Liptovský Mikuláš:  Dálnoki – Krendželák, Janíček, Dunčko, Brejčák, Feherpataky, Jankura, Petruška, Baláž, Zold, Riddzoň, Jánoš, Františka, Kuráň, Šulík, Dubjel, Večerek, Kurovskyi, Jasenek, Jánoš