Výsledky

21. kolo

Dátum Domáci Výsledok Hostia
15.11.2019 HK Poprad 0:0 (0:0, 0:0, 0:0) MHk 32 Liptovský Mikuláš detail

20. kolo

Dátum Domáci Výsledok Hostia
03.11.2019 HC ‘05 iClinic Banská Bystrica 1:0 (0:0, 0:0, 0:0) MHk 32 Liptovský Mikuláš detail

19. kolo

Dátum Domáci Výsledok Hostia
01.11.2019 MHk 32 Liptovský Mikuláš 1:0 (0:0, 0:0, 1:0) HK DUKLA Trenčín detail

18. kolo

Dátum Domáci Výsledok Hostia
30.10.2019 MHk 32 Liptovský Mikuláš 0:5 (0:1, 0:2, 0:2) DVTK Jegesmedvék Miskolc detail

17. kolo

Dátum Domáci Výsledok Hostia
27.10.2019 HC MIKRON Nové Zámky 5:4 (1:2, 3:0, 0:2) MHk 32 Liptovský Mikuláš detail
27.10.2019 HC SLOVAN Bratislava 5:3 (2:1, 2:1, 1:1) HK DUKLA Trenčín detail
27.10.2019 HC 07 WPC Koliba DETVA 3:2 (0:0, 1:2, 1:0) MAC Újbuda detail
27.10.2019 HK Poprad 2:0 (0:0, 0:0, 2:0) HK Dukla Ingema Michalovce detail
27.10.2019 DVTK Jegesmedvék Miskolc 2:1 (1:1, 0:0, 0:0) HK Nitra detail
27.10.2019 HC Košice 2:4 (1:0, 0:1, 1:3) HC ‘05 iClinic Banská Bystrica detail

16. kolo

Dátum Domáci Výsledok Hostia
25.10.2019 MHk 32 Liptovský Mikuláš 2:1 (0:0, 0:0, 1:1) HK Nitra detail
25.10.2019 HK Dukla Ingema Michalovce 2:3 (1:0, 1:0, 0:2) DVTK Jegesmedvék Miskolc detail
25.10.2019 HKM Zvolen 1:5 (1:2, 0:2, 0:1) HC 07 WPC Koliba DETVA detail
25.10.2019 HK DUKLA Trenčín 3:4 (0:0, 1:1, 2:2) HC Košice detail
25.10.2019 HC MIKRON Nové Zámky 1:5 (0:1, 1:4, 0:0) HC SLOVAN Bratislava detail
25.10.2019 MAC Újbuda 7:3 (2:2, 2:1, 3:0) HK Poprad detail

15. kolo

Dátum Domáci Výsledok Hostia
22.10.2019 HC Košice 2:3 (1:1, 0:1, 1:0) HC MIKRON Nové Zámky detail
22.10.2019 HC 07 WPC Koliba DETVA 1:5 (1:2, 0:1, 0:2) HC ‘05 iClinic Banská Bystrica detail
22.10.2019 HK Poprad 3:4 (0:1, 1:1, 2:2) HKM Zvolen detail
22.10.2019 DVTK Jegesmedvék Miskolc 4:1 (1:1, 3:0, 0:0) MAC Újbuda detail
22.10.2019 HK Nitra 6:2 (1:0, 3:1, 2:1) HK Dukla Ingema Michalovce detail
22.10.2019 HC SLOVAN Bratislava 3:2 (0:2, 1:0, 1:0, 0:0 PP) MHk 32 Liptovský Mikuláš detail

14. kolo

Dátum Domáci Výsledok Hostia
20.10.2019 HC ‘05 iClinic Banská Bystrica 4:1 (2:0, 1:0, 1:1) HK Poprad detail
20.10.2019 MHk 32 Liptovský Mikuláš 1:0 (0:0, 0:0, 0:0, 1:0 PP) HK Dukla Ingema Michalovce detail
20.10.2019 MAC Újbuda 0:7 (0:2, 0:5, 0:0) HK Nitra detail
20.10.2019 HKM Zvolen 2:1 (2:0, 0:1, 0:0) DVTK Jegesmedvék Miskolc detail
20.10.2019 HK DUKLA Trenčín 3:6 (1:2, 1:2, 1:2) HC 07 WPC Koliba DETVA detail
20.10.2019 HC SLOVAN Bratislava 1:2 (0:0, 0:1, 1:0) HC Košice detail

13. kolo

Dátum Domáci Výsledok Hostia
24.09.2019 HC ‘05 iClinic Banská Bystrica 2:3 (0:0, 2:2, 0:0, 0:1 PP) DVTK Jegesmedvék Miskolc detail
18.10.2019 MHk 32 Liptovský Mikuláš 2:4 (0:0, 2:3, 0:1) HC Košice detail
18.10.2019 HK Dukla Ingema Michalovce 4:1 (1:1, 2:0, 1:0) MAC Újbuda detail
18.10.2019 HK Poprad 2:3 (1:0, 1:1, 0:1) HK DUKLA Trenčín detail
18.10.2019 HKM Zvolen 4:0 (0:0, 0:0, 4:0) HK Nitra detail
18.10.2019 HC MIKRON Nové Zámky 3:0 (2:0, 0:0, 1:0) HC 07 WPC Koliba DETVA detail

12. kolo

Dátum Domáci Výsledok Hostia
13.10.2019 DVTK Jegesmedvék Miskolc 2:4 (0:3, 2:1, 0:0) HK DUKLA Trenčín detail
13.10.2019 HK Nitra 1:2 (0:0, 1:2, 0:0) HC ‘05 iClinic Banská Bystrica detail
13.10.2019 MAC Újbuda 6:0 (1:0, 2:0, 3:0) MHk 32 Liptovský Mikuláš detail
13.10.2019 HK Poprad 1:0 (0:0, 1:0, 0:0) HC MIKRON Nové Zámky detail
13.10.2019 HK Dukla Ingema Michalovce 2:5 (0:2, 1:2, 1:1) HKM Zvolen detail
13.10.2019 HC 07 WPC Koliba DETVA 2:4 (0:2, 1:2, 1:0) HC SLOVAN Bratislava detail

11. kolo

Dátum Domáci Výsledok Hostia
11.10.2019 HC Košice 1:4 (0:0, 1:2, 0:2) HC 07 WPC Koliba DETVA detail
11.10.2019 HC ‘05 iClinic Banská Bystrica 2:1 (0:0, 1:0, 0:1) HK Dukla Ingema Michalovce detail
11.10.2019 HK DUKLA Trenčín 3:2 (0:2, 2:0, 1:0) HK Nitra detail
11.10.2019 HKM Zvolen 5:1 (2:1, 3:0, 0:0) MAC Újbuda detail
11.10.2019 HC SLOVAN Bratislava 2:1 (0:0, 0:1, 1:0) HK Poprad detail
11.10.2019 HC MIKRON Nové Zámky 4:6 (2:0, 1:3, 1:3) DVTK Jegesmedvék Miskolc detail

10. kolo

Dátum Domáci Výsledok Hostia
06.10.2019 HK Nitra 4:0 (0:0, 4:0, 0:0) HC MIKRON Nové Zámky detail
06.10.2019 HK Poprad 3:2 (0:0, 1:2, 1:0) HC Košice detail
06.10.2019 MHk 32 Liptovský Mikuláš 2:6 (1:2, 1:1, 0:3) HKM Zvolen detail
06.10.2019 MAC Újbuda 2:5 (1:1, 0:3, 1:1) HC ‘05 iClinic Banská Bystrica detail
06.10.2019 DVTK Jegesmedvék Miskolc 2:4 (0:0, 2:3, 0:1) HC SLOVAN Bratislava detail
06.10.2019 HK DUKLA Trenčín 3:0 (0:0, 2:0, 1:0) HK Dukla Ingema Michalovce detail

9. kolo

Dátum Domáci Výsledok Hostia
04.10.2019 HC Košice 3:2 (1:1, 1:0, 0:1) DVTK Jegesmedvék Miskolc detail
04.10.2019 HK Dukla Ingema Michalovce 4:1 (2:0, 2:0, 0:1) HC MIKRON Nové Zámky detail
04.10.2019 HC 07 WPC Koliba DETVA 6:2 (0:0, 2:1, 4:1) MHk 32 Liptovský Mikuláš detail
04.10.2019 HK Nitra 3:4 (0:0, 2:2, 1:1) HC SLOVAN Bratislava detail
04.10.2019 HKM Zvolen 3:4 (2:2, 0:1, 1:1) HC ‘05 iClinic Banská Bystrica detail
04.10.2019 MAC Újbuda 2:1 (0:0, 1:0, 1:1) HK DUKLA Trenčín detail

8. kolo

Dátum Domáci Výsledok Hostia
01.10.2019 MHk 32 Liptovský Mikuláš 4:3 (0:2, 2:0, 2:1) HK Poprad detail
01.10.2019 HC Košice 3:0 (0:0, 1:0, 2:0) HK Dukla Ingema Michalovce detail
01.10.2019 HC ‘05 iClinic Banská Bystrica 2:1 (0:0, 0:1, 1:0, 1:0 PP) HK DUKLA Trenčín detail
01.10.2019 HC 07 WPC Koliba DETVA 3:1 (0:1, 1:0, 2:0) DVTK Jegesmedvék Miskolc detail
01.10.2019 HC SLOVAN Bratislava 3:0 (0:0, 1:0, 2:0) MAC Újbuda detail
01.10.2019 HC MIKRON Nové Zámky 2:4 (0:1, 1:1, 1:2) HKM Zvolen detail

7. kolo

Dátum Domáci Výsledok Hostia
29.09.2019 HC MIKRON Nové Zámky 7:4 (1:0, 3:1, 3:3) MAC Újbuda detail
29.09.2019 HK Nitra 0:9 (0:5, 0:1, 0:3) HC Košice detail
29.09.2019 MHk 32 Liptovský Mikuláš 1:5 (1:3, 0:1, 0:1) HC ‘05 iClinic Banská Bystrica detail
29.09.2019 HK DUKLA Trenčín 3:6 (1:1, 1:3, 1:2) HKM Zvolen detail
29.09.2019 HK Dukla Ingema Michalovce 4:3 (1:1, 1:1, 2:1) HC SLOVAN Bratislava detail
29.09.2019 HK Poprad 2:3 (0:0, 2:2, 0:0, 0:1 PP) HC 07 WPC Koliba DETVA detail

6. kolo

Dátum Domáci Výsledok Hostia
27.09.2019 HC ‘05 iClinic Banská Bystrica 0:2 (0:1, 0:1, 0:0) HC MIKRON Nové Zámky detail
27.09.2019 HK DUKLA Trenčín 6:4 (2:1, 4:1, 0:2) MHk 32 Liptovský Mikuláš detail
27.09.2019 HK Nitra 3:5 (1:3, 2:2, 0:0) HC 07 WPC Koliba DETVA detail
27.09.2019 DVTK Jegesmedvék Miskolc 2:3 (1:1, 0:1, 1:1) HK Poprad detail
27.09.2019 HC SLOVAN Bratislava 4:1 (1:0, 2:1, 1:0) HKM Zvolen detail
27.09.2019 MAC Újbuda 5:1 (2:0, 0:0, 3:1) HC Košice detail

5. kolo

Dátum Domáci Výsledok Hostia
22.09.2019 HC MIKRON Nové Zámky 2:4 (1:1, 1:2, 0:1) HK DUKLA Trenčín detail
22.09.2019 HK Poprad 5:0 (2:0, 2:0, 1:0) HK Nitra detail
22.09.2019 HC 07 WPC Koliba DETVA 0:4 (0:2, 0:1, 0:1) HK Dukla Ingema Michalovce detail
22.09.2019 HC Košice 4:2 (1:0, 1:2, 2:0) HKM Zvolen detail
22.09.2019 DVTK Jegesmedvék Miskolc 3:0 (0:0, 2:0, 1:0) MHk 32 Liptovský Mikuláš detail
22.09.2019 HC SLOVAN Bratislava 1:3 (0:2, 1:0, 0:1) HC ‘05 iClinic Banská Bystrica detail

4. kolo

Dátum Domáci Výsledok Hostia
20.09.2019 MHk 32 Liptovský Mikuláš 2:1 (1:0, 0:1, 1:0) HC MIKRON Nové Zámky detail
20.09.2019 HC ‘05 iClinic Banská Bystrica 2:3 (1:1, 0:2, 1:0) HC Košice detail
20.09.2019 HK Dukla Ingema Michalovce 4:3 (1:1, 1:1, 1:1, 0:0 PP) HK Poprad detail
20.09.2019 HK DUKLA Trenčín 0:3 (0:1, 0:1, 0:1) HC SLOVAN Bratislava detail
20.09.2019 MAC Újbuda 4:2 (2:1, 2:0, 0:1) HC 07 WPC Koliba DETVA detail
20.09.2019 HK Nitra 3:2 (0:2, 1:0, 1:0, 0:0 PP) DVTK Jegesmedvék Miskolc detail

3. kolo

Dátum Domáci Výsledok Hostia
17.09.2019 HC Košice 3:2 (2:1, 1:0, 0:1) HK DUKLA Trenčín detail
17.09.2019 HK Nitra 6:0 (1:0, 1:0, 4:0) MHk 32 Liptovský Mikuláš detail
17.09.2019 HK Poprad 6:5 (2:0, 2:1, 1:4, 1:0 PP) MAC Újbuda detail
17.09.2019 HC 07 WPC Koliba DETVA 5:6 (1:2, 2:3, 2:1) HKM Zvolen detail
17.09.2019 DVTK Jegesmedvék Miskolc 4:1 (2:1, 1:0, 1:0) HK Dukla Ingema Michalovce detail
17.09.2019 HC SLOVAN Bratislava 6:7 (2:1, 2:1, 2:5) HC MIKRON Nové Zámky detail

2. kolo

Dátum Domáci Výsledok Hostia
15.09.2019 HC MIKRON Nové Zámky 1:2 (0:1, 0:1, 1:0) HC Košice detail
15.09.2019 HKM Zvolen 3:2 (2:0, 1:0, 0:2) HK Poprad detail
15.09.2019 MHk 32 Liptovský Mikuláš 1:3 (0:1, 1:0, 0:2) HC SLOVAN Bratislava detail
15.09.2019 HC ‘05 iClinic Banská Bystrica 5:2 (2:0, 1:2, 2:0) HC 07 WPC Koliba DETVA detail
15.09.2019 MAC Újbuda 5:3 (2:0, 2:1, 1:2) DVTK Jegesmedvék Miskolc detail
15.09.2019 HK Dukla Ingema Michalovce 3:2 (1:2, 1:0, 1:0) HK Nitra detail

1. kolo

Dátum Domáci Výsledok Hostia
12.09.2019 HC Košice 1:2 (0:1, 0:1, 1:0) HC SLOVAN Bratislava detail
13.09.2019 HK Dukla Ingema Michalovce 5:1 (0:0, 3:0, 2:1) MHk 32 Liptovský Mikuláš detail
13.09.2019 HK Nitra 3:2 (1:1, 0:1, 2:0) MAC Újbuda detail
13.09.2019 DVTK Jegesmedvék Miskolc 2:1 (1:0, 1:1, 0:0) HKM Zvolen detail
13.09.2019 HK Poprad 2:3 (1:1, 1:0, 0:2) HC ‘05 iClinic Banská Bystrica detail
13.09.2019 HC 07 WPC Koliba DETVA 1:2 (0:0, 1:0, 0:2) HK DUKLA Trenčín detail

Pred zápasom 21. kola

15.11.2019: ​V rámci 21. kola odohráme Podtatranské derby na ľade Popradu.

celý článok

Čo je nové?

14.11.2019: ​Prvá Reprezentačná prestávka je za nami.

celý článok

Po 1. Repre pauze

Lístky na najbližšie zápasy v predaji

11.11.2019: Lístky na domáce zápasy proti Detve, MAC a Košiciam sú už v predaji.

celý článok

Výsledky Mládeže

07.11.2019: Dorastenci a Juniori majú za sebou ďalší ligový víkend.

celý článok