Program

1. kolo

Dátum Domáci Výsledok Hostia
12.09.2019 HC Košice 1:2 (0:1, 0:1, 1:0) HC SLOVAN Bratislava detail
13.09.2019 HK Dukla Ingema Michalovce 5:1 (0:0, 3:0, 2:1) MHk 32 Liptovský Mikuláš detail
13.09.2019 HK Nitra 3:2 (1:1, 0:1, 2:0) MAC Újbuda detail
13.09.2019 DVTK Jegesmedvék Miskolc 2:1 (1:0, 1:1, 0:0) HKM Zvolen detail
13.09.2019 HK Poprad 2:3 (1:1, 1:0, 0:2) HC ‘05 iClinic Banská Bystrica detail
13.09.2019 HC 07 WPC Koliba DETVA 1:2 (0:0, 1:0, 0:2) HK DUKLA Trenčín detail

2. kolo

Dátum Domáci Výsledok Hostia
15.09.2019 HC MIKRON Nové Zámky 1:2 (0:1, 0:1, 1:0) HC Košice detail
15.09.2019 HKM Zvolen 3:2 (2:0, 1:0, 0:2) HK Poprad detail
15.09.2019 MHk 32 Liptovský Mikuláš 1:3 (0:1, 1:0, 0:2) HC SLOVAN Bratislava detail
15.09.2019 HC ‘05 iClinic Banská Bystrica 5:2 (2:0, 1:2, 2:0) HC 07 WPC Koliba DETVA detail
15.09.2019 MAC Újbuda 5:3 (2:0, 2:1, 1:2) DVTK Jegesmedvék Miskolc detail
15.09.2019 HK Dukla Ingema Michalovce 3:2 (1:2, 1:0, 1:0) HK Nitra detail

3. kolo

Dátum Domáci Výsledok Hostia
17.09.2019 HC Košice 3:2 (2:1, 1:0, 0:1) HK DUKLA Trenčín detail
17.09.2019 HK Nitra 6:0 (1:0, 1:0, 4:0) MHk 32 Liptovský Mikuláš detail
17.09.2019 HK Poprad 6:5 (2:0, 2:1, 1:4, 1:0 PP) MAC Újbuda detail
17.09.2019 HC 07 WPC Koliba DETVA 5:6 (1:2, 2:3, 2:1) HKM Zvolen detail
17.09.2019 DVTK Jegesmedvék Miskolc 4:1 (2:1, 1:0, 1:0) HK Dukla Ingema Michalovce detail
17.09.2019 HC SLOVAN Bratislava 6:7 (2:1, 2:1, 2:5) HC MIKRON Nové Zámky detail

4. kolo

Dátum Domáci Výsledok Hostia
20.09.2019 MHk 32 Liptovský Mikuláš 2:1 (1:0, 0:1, 1:0) HC MIKRON Nové Zámky detail
20.09.2019 HC ‘05 iClinic Banská Bystrica 2:3 (1:1, 0:2, 1:0) HC Košice detail
20.09.2019 HK Dukla Ingema Michalovce 4:3 (1:1, 1:1, 1:1, 0:0 PP) HK Poprad detail
20.09.2019 HK DUKLA Trenčín 0:3 (0:1, 0:1, 0:1) HC SLOVAN Bratislava detail
20.09.2019 MAC Újbuda 4:2 (2:1, 2:0, 0:1) HC 07 WPC Koliba DETVA detail
20.09.2019 HK Nitra 3:2 (0:2, 1:0, 1:0, 0:0 PP) DVTK Jegesmedvék Miskolc detail

5. kolo

Dátum Domáci Výsledok Hostia
22.09.2019 HC MIKRON Nové Zámky 2:4 (1:1, 1:2, 0:1) HK DUKLA Trenčín detail
22.09.2019 HK Poprad 5:0 (2:0, 2:0, 1:0) HK Nitra detail
22.09.2019 HC 07 WPC Koliba DETVA 0:4 (0:2, 0:1, 0:1) HK Dukla Ingema Michalovce detail
22.09.2019 HC Košice 4:2 (1:0, 1:2, 2:0) HKM Zvolen detail
22.09.2019 DVTK Jegesmedvék Miskolc 3:0 (0:0, 2:0, 1:0) MHk 32 Liptovský Mikuláš detail
22.09.2019 HC SLOVAN Bratislava 1:3 (0:2, 1:0, 0:1) HC ‘05 iClinic Banská Bystrica detail

6. kolo

Dátum Domáci Výsledok Hostia
27.09.2019 HC ‘05 iClinic Banská Bystrica 0:2 (0:1, 0:1, 0:0) HC MIKRON Nové Zámky detail
27.09.2019 HK DUKLA Trenčín 6:4 (2:1, 4:1, 0:2) MHk 32 Liptovský Mikuláš detail
27.09.2019 HK Nitra 3:5 (1:3, 2:2, 0:0) HC 07 WPC Koliba DETVA detail
27.09.2019 DVTK Jegesmedvék Miskolc 2:3 (1:1, 0:1, 1:1) HK Poprad detail
27.09.2019 HC SLOVAN Bratislava 4:1 (1:0, 2:1, 1:0) HKM Zvolen detail
27.09.2019 MAC Újbuda 5:1 (2:0, 0:0, 3:1) HC Košice detail

7. kolo

Dátum Domáci Výsledok Hostia
29.09.2019 HC MIKRON Nové Zámky 7:4 (1:0, 3:1, 3:3) MAC Újbuda detail
29.09.2019 HK Nitra 0:9 (0:5, 0:1, 0:3) HC Košice detail
29.09.2019 MHk 32 Liptovský Mikuláš 1:5 (1:3, 0:1, 0:1) HC ‘05 iClinic Banská Bystrica detail
29.09.2019 HK DUKLA Trenčín 3:6 (1:1, 1:3, 1:2) HKM Zvolen detail
29.09.2019 HK Dukla Ingema Michalovce 4:3 (1:1, 1:1, 2:1) HC SLOVAN Bratislava detail
29.09.2019 HK Poprad 2:3 (0:0, 2:2, 0:0, 0:1 PP) HC 07 WPC Koliba DETVA detail

8. kolo

Dátum Domáci Výsledok Hostia
01.10.2019 MHk 32 Liptovský Mikuláš 4:3 (0:2, 2:0, 2:1) HK Poprad detail
01.10.2019 HC Košice 3:0 (0:0, 1:0, 2:0) HK Dukla Ingema Michalovce detail
01.10.2019 HC ‘05 iClinic Banská Bystrica 2:1 (0:0, 0:1, 1:0, 1:0 PP) HK DUKLA Trenčín detail
01.10.2019 HC 07 WPC Koliba DETVA 3:1 (0:1, 1:0, 2:0) DVTK Jegesmedvék Miskolc detail
01.10.2019 HC SLOVAN Bratislava 3:0 (0:0, 1:0, 2:0) MAC Újbuda detail
01.10.2019 HC MIKRON Nové Zámky 2:4 (0:1, 1:1, 1:2) HKM Zvolen detail

9. kolo

Dátum Domáci Výsledok Hostia
04.10.2019 HC Košice 3:2 (1:1, 1:0, 0:1, 0:0 PP) DVTK Jegesmedvék Miskolc detail
04.10.2019 HK Dukla Ingema Michalovce 4:1 (2:0, 2:0, 0:1) HC MIKRON Nové Zámky detail
04.10.2019 HC 07 WPC Koliba DETVA 6:2 (0:0, 2:1, 4:1) MHk 32 Liptovský Mikuláš detail
04.10.2019 HK Nitra 3:4 (0:0, 2:2, 1:1, 0:1 PP) HC SLOVAN Bratislava detail
04.10.2019 HKM Zvolen 3:4 (2:2, 0:1, 1:1) HC ‘05 iClinic Banská Bystrica detail
04.10.2019 MAC Újbuda 2:1 (0:0, 1:0, 1:1) HK DUKLA Trenčín detail

10. kolo

Dátum Domáci Výsledok Hostia
06.10.2019 HK Nitra 4:0 (0:0, 4:0, 0:0) HC MIKRON Nové Zámky detail
06.10.2019 HK Poprad 3:2 (0:0, 1:2, 1:0, 1:0 PP) HC Košice detail
06.10.2019 MHk 32 Liptovský Mikuláš 2:6 (1:2, 1:1, 0:3) HKM Zvolen detail
06.10.2019 MAC Újbuda 2:5 (1:1, 0:3, 1:1) HC ‘05 iClinic Banská Bystrica detail
06.10.2019 DVTK Jegesmedvék Miskolc 2:4 (0:0, 2:3, 0:1) HC SLOVAN Bratislava detail
06.10.2019 HK DUKLA Trenčín 3:0 (0:0, 2:0, 1:0) HK Dukla Ingema Michalovce detail

11. kolo

Dátum Domáci Výsledok Hostia
11.10.2019 HC Košice 1:4 (0:0, 1:2, 0:2) HC 07 WPC Koliba DETVA detail
11.10.2019 HC ‘05 iClinic Banská Bystrica 2:1 (0:0, 1:0, 0:1, 1:0 PP) HK Dukla Ingema Michalovce detail
11.10.2019 HK DUKLA Trenčín 3:2 (0:2, 2:0, 1:0) HK Nitra detail
11.10.2019 HKM Zvolen 5:1 (2:1, 3:0, 0:0) MAC Újbuda detail
11.10.2019 HC SLOVAN Bratislava 2:1 (0:0, 0:1, 1:0, 1:0 PP) HK Poprad detail
11.10.2019 HC MIKRON Nové Zámky 4:6 (2:0, 1:3, 1:3) DVTK Jegesmedvék Miskolc detail

12. kolo

Dátum Domáci Výsledok Hostia
13.10.2019 DVTK Jegesmedvék Miskolc 2:4 (0:3, 2:1, 0:0) HK DUKLA Trenčín detail
13.10.2019 HK Nitra 1:2 (0:0, 1:2, 0:0) HC ‘05 iClinic Banská Bystrica detail
13.10.2019 MAC Újbuda 6:0 (1:0, 2:0, 3:0) MHk 32 Liptovský Mikuláš detail
13.10.2019 HK Poprad 1:0 (0:0, 1:0, 0:0) HC MIKRON Nové Zámky detail
13.10.2019 HK Dukla Ingema Michalovce 2:5 (0:2, 1:2, 1:1) HKM Zvolen detail
13.10.2019 HC 07 WPC Koliba DETVA 2:4 (0:2, 1:2, 1:0) HC SLOVAN Bratislava detail

13. kolo

Dátum Domáci Výsledok Hostia
24.09.2019 HC ‘05 iClinic Banská Bystrica 2:3 (0:0, 2:2, 0:0, 0:1 PP) DVTK Jegesmedvék Miskolc detail
18.10.2019 MHk 32 Liptovský Mikuláš 2:4 (0:0, 2:3, 0:1) HC Košice detail
18.10.2019 HK Dukla Ingema Michalovce 4:1 (1:1, 2:0, 1:0) MAC Újbuda detail
18.10.2019 HK Poprad 2:3 (1:0, 1:1, 0:1, 0:0 PP) HK DUKLA Trenčín detail
18.10.2019 HKM Zvolen 4:0 (0:0, 0:0, 4:0) HK Nitra detail
18.10.2019 HC MIKRON Nové Zámky 3:0 (2:0, 0:0, 1:0) HC 07 WPC Koliba DETVA detail

14. kolo

Dátum Domáci Výsledok Hostia
20.10.2019 HC ‘05 iClinic Banská Bystrica 4:1 (2:0, 1:0, 1:1) HK Poprad detail
20.10.2019 MHk 32 Liptovský Mikuláš 1:0 (0:0, 0:0, 0:0, 1:0 PP) HK Dukla Ingema Michalovce detail
20.10.2019 MAC Újbuda 0:7 (0:2, 0:5, 0:0) HK Nitra detail
20.10.2019 HKM Zvolen 2:1 (2:0, 0:1, 0:0) DVTK Jegesmedvék Miskolc detail
20.10.2019 HK DUKLA Trenčín 3:6 (1:2, 1:2, 1:2) HC 07 WPC Koliba DETVA detail
20.10.2019 HC SLOVAN Bratislava 1:2 (0:0, 0:1, 1:0, 0:0 PP) HC Košice detail

15. kolo

Dátum Domáci Výsledok Hostia
22.10.2019 HC Košice 2:3 (1:1, 0:1, 1:0, 0:1 PP) HC MIKRON Nové Zámky detail
22.10.2019 HC 07 WPC Koliba DETVA 1:5 (1:2, 0:1, 0:2) HC ‘05 iClinic Banská Bystrica detail
22.10.2019 HK Poprad 3:4 (0:1, 1:1, 2:2) HKM Zvolen detail
22.10.2019 DVTK Jegesmedvék Miskolc 4:1 (1:1, 3:0, 0:0) MAC Újbuda detail
22.10.2019 HK Nitra 6:2 (1:0, 3:1, 2:1) HK Dukla Ingema Michalovce detail
22.10.2019 HC SLOVAN Bratislava 3:2 (0:2, 1:0, 1:0, 0:0 PP) MHk 32 Liptovský Mikuláš detail

16. kolo

Dátum Domáci Výsledok Hostia
25.10.2019 MHk 32 Liptovský Mikuláš 2:1 (0:0, 0:0, 1:1, 1:0 PP) HK Nitra detail
25.10.2019 HK Dukla Ingema Michalovce 2:3 (1:0, 1:0, 0:2, 0:1 PP) DVTK Jegesmedvék Miskolc detail
25.10.2019 HKM Zvolen 1:5 (1:2, 0:2, 0:1) HC 07 WPC Koliba DETVA detail
25.10.2019 HK DUKLA Trenčín 3:4 (0:0, 1:1, 2:2, 0:0 PP) HC Košice detail
25.10.2019 HC MIKRON Nové Zámky 1:5 (0:1, 1:4, 0:0) HC SLOVAN Bratislava detail
25.10.2019 MAC Újbuda 7:3 (2:2, 2:1, 3:0) HK Poprad detail

17. kolo

Dátum Domáci Výsledok Hostia
27.10.2019 HC MIKRON Nové Zámky 5:4 (1:2, 3:0, 0:2, 0:0 PP) MHk 32 Liptovský Mikuláš detail
27.10.2019 HC SLOVAN Bratislava 5:3 (2:1, 2:1, 1:1) HK DUKLA Trenčín detail
27.10.2019 HC 07 WPC Koliba DETVA 3:2 (0:0, 1:2, 1:0, 1:0 PP) MAC Újbuda detail
27.10.2019 HK Poprad 2:0 (0:0, 0:0, 2:0) HK Dukla Ingema Michalovce detail
27.10.2019 DVTK Jegesmedvék Miskolc 2:1 (1:1, 0:0, 0:0, 1:0 PP) HK Nitra detail
27.10.2019 HC Košice 2:4 (1:0, 0:1, 1:3) HC ‘05 iClinic Banská Bystrica detail

18. kolo

Dátum Domáci Výsledok Hostia
30.10.2019 MHk 32 Liptovský Mikuláš 0:5 (0:1, 0:2, 0:2) DVTK Jegesmedvék Miskolc detail
30.10.2019 HK Dukla Ingema Michalovce 2:0 (0:0, 0:0, 2:0) HC 07 WPC Koliba DETVA detail
30.10.2019 HC ‘05 iClinic Banská Bystrica 1:3 (1:0, 0:2, 0:1) HC SLOVAN Bratislava detail
30.10.2019 HK Nitra 3:1 (1:0, 0:0, 2:1) HK Poprad detail
30.10.2019 HKM Zvolen 0:1 (0:1, 0:0, 0:0) HC Košice detail
30.10.2019 HK DUKLA Trenčín 9:2 (2:0, 3:2, 4:0) HC MIKRON Nové Zámky detail

19. kolo

Dátum Domáci Výsledok Hostia
01.11.2019 HC MIKRON Nové Zámky 1:3 (0:1, 0:1, 1:1) HC ‘05 iClinic Banská Bystrica detail
01.11.2019 MHk 32 Liptovský Mikuláš 1:0 (0:0, 0:0, 1:0) HK DUKLA Trenčín detail
01.11.2019 HK Poprad 2:1 (1:0, 0:1, 1:0) DVTK Jegesmedvék Miskolc detail
01.11.2019 HC Košice 5:4 (1:1, 2:2, 1:1, 1:0 PP) MAC Újbuda detail
01.11.2019 HKM Zvolen 1:2 (1:1, 0:0, 0:1) HC SLOVAN Bratislava detail
01.11.2019 HC 07 WPC Koliba DETVA 1:3 (0:2, 1:0, 0:1) HK Nitra detail

20. kolo

Dátum Domáci Výsledok Hostia
03.11.2019 MAC Újbuda 7:1 (1:1, 3:0, 3:0) HC MIKRON Nové Zámky detail
03.11.2019 HC Košice 4:1 (0:0, 2:1, 2:0) HK Nitra detail
03.11.2019 HKM Zvolen 1:2 (1:0, 0:1, 0:1) HK DUKLA Trenčín detail
03.11.2019 HC ‘05 iClinic Banská Bystrica 1:0 (0:0, 0:0, 0:0, 0:0 PP) MHk 32 Liptovský Mikuláš detail
03.11.2019 HC 07 WPC Koliba DETVA 2:4 (0:1, 1:2, 1:1) HK Poprad detail
03.11.2019 HC SLOVAN Bratislava 5:2 (1:0, 3:2, 1:0) HK Dukla Ingema Michalovce detail

21. kolo

Dátum Domáci Výsledok Hostia
15.11.2019 HK Dukla Ingema Michalovce 2:3 (0:1, 1:0, 1:1, 0:0 PP) HC Košice detail
15.11.2019 HK Poprad 2:3 (0:1, 0:1, 2:1) MHk 32 Liptovský Mikuláš detail
15.11.2019 MAC Újbuda 1:5 (1:2, 0:2, 0:1) HC SLOVAN Bratislava detail
15.11.2019 HKM Zvolen 3:1 (0:0, 2:1, 1:0) HC MIKRON Nové Zámky detail
15.11.2019 HK DUKLA Trenčín 2:1 (0:0, 0:0, 1:1, 1:0 PP) HC ‘05 iClinic Banská Bystrica detail
15.11.2019 DVTK Jegesmedvék Miskolc 2:3 (1:1, 0:1, 1:0) HC 07 WPC Koliba DETVA detail

22. kolo

Dátum Domáci Výsledok Hostia
17.11.2019 HC MIKRON Nové Zámky 5:6 (1:3, 4:1, 0:2) HK Dukla Ingema Michalovce detail
17.11.2019 HC ‘05 iClinic Banská Bystrica 1:2 (0:2, 0:0, 1:0) HKM Zvolen detail
17.11.2019 MHk 32 Liptovský Mikuláš 2:3 (1:2, 0:1, 1:0) HC 07 WPC Koliba DETVA detail
17.11.2019 HK DUKLA Trenčín 9:2 (3:1, 4:0, 2:1) MAC Újbuda detail
17.11.2019 DVTK Jegesmedvék Miskolc 3:1 (1:1, 0:0, 2:0) HC Košice detail
17.11.2019 HC SLOVAN Bratislava 4:1 (0:0, 1:0, 3:1) HK Nitra detail

23. kolo

Dátum Domáci Výsledok Hostia
22.11.2019 HC ‘05 iClinic Banská Bystrica 4:3 (0:1, 4:2, 0:0) MAC Újbuda detail
22.11.2019 HK Dukla Ingema Michalovce 1:2 (0:1, 1:1, 0:0) HK DUKLA Trenčín detail
22.11.2019 HC Košice 2:1 (0:1, 1:0, 1:0) HK Poprad detail
22.11.2019 HKM Zvolen 6:4 (0:3, 3:1, 3:0) MHk 32 Liptovský Mikuláš detail
22.11.2019 HC MIKRON Nové Zámky 4:1 (2:1, 0:0, 2:0) HK Nitra detail
22.11.2019 DVTK Jegesmedvék Miskolc 6:3 (2:1, 1:2, 3:0) HC SLOVAN Bratislava detail

24. kolo

Dátum Domáci Výsledok Hostia
24.11.2019 HK Poprad 2:1 (1:0, 1:0, 0:1) HC SLOVAN Bratislava detail
24.11.2019 HK Nitra 2:3 (1:1, 0:0, 1:1, 0:1 PP) HK DUKLA Trenčín detail
24.11.2019 HC 07 WPC Koliba DETVA 2:3 (1:1, 1:0, 0:2) HC Košice detail
24.11.2019 DVTK Jegesmedvék Miskolc 4:1 (1:0, 2:1, 1:0) HC MIKRON Nové Zámky detail
24.11.2019 MAC Újbuda 3:4 (2:3, 0:1, 1:0) HKM Zvolen detail
24.11.2019 HK Dukla Ingema Michalovce 3:1 (0:0, 0:0, 3:1) HC ‘05 iClinic Banská Bystrica detail

25. kolo

Dátum Domáci Výsledok Hostia
26.11.2019 HC SLOVAN Bratislava 11:0 (1:0, 5:0, 5:0) HC 07 WPC Koliba DETVA detail
27.11.2019 MHk 32 Liptovský Mikuláš 3:2 (1:2, 1:0, 1:0) MAC Újbuda detail
27.11.2019 HC ‘05 iClinic Banská Bystrica 5:2 (1:0, 2:2, 2:0) HK Nitra detail
27.11.2019 HKM Zvolen 5:2 (2:1, 0:1, 3:0) HK Dukla Ingema Michalovce detail
27.11.2019 HK DUKLA Trenčín 2:0 (1:0, 0:0, 1:0) DVTK Jegesmedvék Miskolc detail
27.11.2019 HC MIKRON Nové Zámky 1:3 (0:0, 0:1, 1:2) HK Poprad detail

26. kolo

Dátum Domáci Výsledok Hostia
18.11.2019 MAC Újbuda 1:3 (0:1, 0:1, 1:1) HK Dukla Ingema Michalovce detail
19.11.2019 HC Košice 8:0 (3:0, 4:0, 1:0) MHk 32 Liptovský Mikuláš detail
29.11.2019 HC 07 WPC Koliba DETVA 6:3 (2:0, 1:3, 3:0) HC MIKRON Nové Zámky detail
29.11.2019 HK DUKLA Trenčín 1:4 (1:0, 0:1, 0:3) HK Poprad detail
29.11.2019 DVTK Jegesmedvék Miskolc 1:4 (1:2, 0:1, 0:1) HC ‘05 iClinic Banská Bystrica detail
29.11.2019 HK Nitra 4:2 (0:0, 2:2, 2:0) HKM Zvolen detail

27. kolo

Dátum Domáci Výsledok Hostia
01.12.2019 HK Nitra 1:2 (1:0, 0:1, 0:0, 0:1 PP) MAC Újbuda detail
01.12.2019 HK DUKLA Trenčín 1:2 (0:1, 0:0, 1:0, 0:0 PP) HC Košice detail
01.12.2019 HC ‘05 iClinic Banská Bystrica 4:2 (1:0, 0:1, 3:1) DVTK Jegesmedvék Miskolc detail
01.12.2019 HK Poprad 8:0 (5:0, 3:0, 0:0) MHk 32 Liptovský Mikuláš detail
01.12.2019 HK Dukla Ingema Michalovce 6:1 (3:0, 1:0, 2:1) HC 07 WPC Koliba DETVA detail
01.12.2019 HC SLOVAN Bratislava 3:2 (0:0, 0:0, 2:2, 1:0 PP) HKM Zvolen detail

28. kolo

Dátum Domáci Výsledok Hostia
03.12.2019 MHk 32 Liptovský Mikuláš 0:0 (0:0, 0:0, 0:0) HC Košice detail
03.12.2019 DVTK Jegesmedvék Miskolc 2:5 (1:1, 0:2, 1:2) HK Nitra detail
03.12.2019 HKM Zvolen 3:5 (1:2, 1:1, 1:2) HK Poprad detail
03.12.2019 HC 07 WPC Koliba DETVA 1:2 (0:0, 1:1, 0:0, 0:0 PP) HC SLOVAN Bratislava detail
03.12.2019 HC ‘05 iClinic Banská Bystrica 4:3 (2:1, 0:1, 1:1, 1:0 PP) HK Dukla Ingema Michalovce detail
03.12.2019 HC MIKRON Nové Zámky 5:3 (2:1, 3:1, 0:1) MAC Újbuda detail

29. kolo

Dátum Domáci Výsledok Hostia
06.12.2019 HC Košice 4:1 (2:1, 0:0, 2:0) HKM Zvolen detail
06.12.2019 HC ‘05 iClinic Banská Bystrica 2:1 (1:0, 0:0, 0:1) HC SLOVAN Bratislava detail
06.12.2019 HK Poprad 3:0 (0:0, 2:0, 1:0) HC 07 WPC Koliba DETVA detail
06.12.2019 HK DUKLA Trenčín 8:2 (4:1, 2:0, 2:1) MAC Újbuda detail
06.12.2019 HK Nitra 2:1 (1:0, 1:0, 0:1) HC MIKRON Nové Zámky detail

30. kolo

Dátum Domáci Výsledok Hostia
08.12.2019 HC Košice 3:2 (0:0, 2:2, 1:0) HC 07 WPC Koliba DETVA detail
08.12.2019 HC ‘05 iClinic Banská Bystrica 1:2 (1:1, 0:1, 0:0) HK Poprad detail
08.12.2019 MHk 32 Liptovský Mikuláš 1:2 (0:0, 0:2, 1:0) MAC Újbuda detail
08.12.2019 DVTK Jegesmedvék Miskolc 5:4 (1:0, 1:2, 2:2) HC MIKRON Nové Zámky detail
08.12.2019 HK Dukla Ingema Michalovce 2:5 (1:0, 1:3, 0:2) HC SLOVAN Bratislava detail
08.12.2019 HK DUKLA Trenčín 2:0 (1:0, 1:0, 0:0) HK Nitra detail

31. kolo

Dátum Domáci Výsledok Hostia
18.12.2019 HK Poprad 8:2 (1:1, 4:0, 3:1) HK Dukla Ingema Michalovce detail
18.12.2019 HC Košice 4:2 (1:0, 1:2, 2:0) HC ‘05 iClinic Banská Bystrica detail
18.12.2019 MAC Újbuda 5:2 (4:2, 0:0, 1:0) HKM Zvolen detail
18.12.2019 HK Nitra 2:1 (0:0, 2:1, 0:0) MHk 32 Liptovský Mikuláš detail
18.12.2019 HC SLOVAN Bratislava 2:3 (1:1, 1:0, 0:2) DVTK Jegesmedvék Miskolc detail
18.12.2019 HC MIKRON Nové Zámky 3:4 (0:0, 3:1, 0:2) HK DUKLA Trenčín detail

32. kolo

Dátum Domáci Výsledok Hostia
20.12.2019 MHk 32 Liptovský Mikuláš 1:3 (0:1, 1:1, 0:1) HC MIKRON Nové Zámky detail
20.12.2019 HK DUKLA Trenčín 5:1 (3:0, 1:0, 1:1) DVTK Jegesmedvék Miskolc detail
20.12.2019 HKM Zvolen 2:3 (1:2, 0:0, 1:0) HK Nitra detail
20.12.2019 HC 07 WPC Koliba DETVA 4:3 (1:2, 2:0, 1:1) MAC Újbuda detail
20.12.2019 HK Dukla Ingema Michalovce 1:2 (0:0, 1:1, 0:0) HC Košice detail
20.12.2019 HK Poprad 2:1 (1:0, 0:0, 1:1) HC SLOVAN Bratislava detail

33. kolo

Dátum Domáci Výsledok Hostia
22.12.2019 HK DUKLA Trenčín 2:0 (1:0, 1:0, 0:0) HKM Zvolen detail
22.12.2019 HC MIKRON Nové Zámky 2:0 (1:0, 1:0, 0:0) HC 07 WPC Koliba DETVA detail
22.12.2019 HC ‘05 iClinic Banská Bystrica 2:1 (2:1, 0:0, 0:0) HK Nitra detail
22.12.2019 DVTK Jegesmedvék Miskolc 3:2 (1:1, 2:0, 0:1) MHk 32 Liptovský Mikuláš detail
22.12.2019 HK Dukla Ingema Michalovce 5:2 (2:1, 1:0, 2:1) MAC Újbuda detail
22.12.2019 HK Poprad 0:4 (0:1, 0:1, 0:2) HC Košice detail

34. kolo

Dátum Domáci Výsledok Hostia
26.12.2019 HC MIKRON Nové Zámky 0:6 (0:1, 0:5, 0:0) HKM Zvolen detail
26.12.2019 DVTK Jegesmedvék Miskolc 3:2 (2:1, 1:1, 0:0) HK Poprad detail
26.12.2019 MAC Újbuda 2:5 (1:4, 0:1, 1:0) HC ‘05 iClinic Banská Bystrica detail
26.12.2019 MHk 32 Liptovský Mikuláš 4:2 (1:1, 1:1, 2:0) HK DUKLA Trenčín detail
26.12.2019 HK Nitra 5:1 (1:0, 3:1, 1:0) HC 07 WPC Koliba DETVA detail
26.12.2019 HC Košice 2:1 (1:1, 0:0, 1:0) HC SLOVAN Bratislava detail

35. kolo

Dátum Domáci Výsledok Hostia
28.12.2019 HC 07 WPC Koliba DETVA 3:7 (2:1, 0:3, 1:3) HK DUKLA Trenčín detail
28.12.2019 HKM Zvolen 6:1 (1:1, 2:0, 3:0) MHk 32 Liptovský Mikuláš detail
28.12.2019 HC Košice 4:3 (1:0, 2:3, 0:0) DVTK Jegesmedvék Miskolc detail
28.12.2019 MAC Újbuda 0:4 (0:1, 0:3, 0:0) HC SLOVAN Bratislava detail
28.12.2019 HK Nitra 4:5 (0:2, 3:1, 1:1) HK Dukla Ingema Michalovce detail
28.12.2019 HC ‘05 iClinic Banská Bystrica 1:0 (0:0, 0:0, 1:0) HC MIKRON Nové Zámky detail

36. kolo

Dátum Domáci Výsledok Hostia
30.12.2019 HK DUKLA Trenčín 2:3 (0:1, 1:2, 1:0) HC ‘05 iClinic Banská Bystrica detail
30.12.2019 HK Dukla Ingema Michalovce 4:1 (1:0, 1:0, 2:1) HC MIKRON Nové Zámky detail
30.12.2019 DVTK Jegesmedvék Miskolc 2:6 (2:1, 0:3, 0:2) HKM Zvolen detail
30.12.2019 HC 07 WPC Koliba DETVA 3:2 (1:2, 1:0, 1:0) MHk 32 Liptovský Mikuláš detail
30.12.2019 HK Poprad 5:3 (2:1, 1:0, 2:2) MAC Újbuda detail
30.12.2019 HC SLOVAN Bratislava 2:3 (1:2, 0:1, 1:0) HK Nitra detail

37. kolo

Dátum Domáci Výsledok Hostia
04.01.2020 HC MIKRON Nové Zámky 6:5 (1:3, 3:1, 1:1) HC SLOVAN Bratislava detail
04.01.2020 MAC Újbuda 4:3 (2:2, 1:0, 0:1) HC Košice detail
04.01.2020 MHk 32 Liptovský Mikuláš 4:5 (2:0, 1:1, 1:3) HC ‘05 iClinic Banská Bystrica detail
04.01.2020 HKM Zvolen 5:1 (2:0, 2:1, 1:0) HC 07 WPC Koliba DETVA detail
04.01.2020 HK Nitra 3:2 (1:0, 1:1, 1:1) HK Poprad detail
04.01.2020 HK DUKLA Trenčín 4:2 (1:1, 1:0, 2:1) HK Dukla Ingema Michalovce detail

38. kolo

Dátum Domáci Výsledok Hostia
06.01.2020 HC Košice 3:2 (1:0, 0:0, 1:2) HK Nitra detail
06.01.2020 HC ‘05 iClinic Banská Bystrica 4:2 (1:2, 1:0, 2:0) HKM Zvolen detail
06.01.2020 HC 07 WPC Koliba DETVA 5:3 (1:2, 2:1, 2:0) DVTK Jegesmedvék Miskolc detail
06.01.2020 HK Poprad 3:2 (1:0, 1:1, 0:1) HC MIKRON Nové Zámky detail
06.01.2020 HK Dukla Ingema Michalovce 4:2 (2:1, 1:0, 1:1) MHk 32 Liptovský Mikuláš detail
06.01.2020 HC SLOVAN Bratislava 4:1 (2:0, 1:0, 1:1) HK DUKLA Trenčín detail

39. kolo

Dátum Domáci Výsledok Hostia
08.01.2020 MAC Újbuda 3:2 (3:0, 0:2, 0:0) DVTK Jegesmedvék Miskolc detail
10.01.2020 HC ‘05 iClinic Banská Bystrica 5:1 (2:0, 2:1, 1:0) HC 07 WPC Koliba DETVA detail
10.01.2020 HK Poprad 3:1 (1:1, 0:0, 2:0) HK DUKLA Trenčín detail
10.01.2020 MHk 32 Liptovský Mikuláš 2:5 (0:1, 1:3, 1:1) HC SLOVAN Bratislava detail
10.01.2020 HKM Zvolen 4:2 (1:2, 0:0, 3:0) HK Dukla Ingema Michalovce detail
10.01.2020 HC MIKRON Nové Zámky 4:5 (2:2, 1:3, 1:0) HC Košice detail

40. kolo

Dátum Domáci Výsledok Hostia
12.01.2020 HKM Zvolen 2:5 (2:1, 0:1, 0:3) HC SLOVAN Bratislava detail
12.01.2020 HC 07 WPC Koliba DETVA 3:2 (0:1, 1:0, 2:1) HK Dukla Ingema Michalovce detail
12.01.2020 MHk 32 Liptovský Mikuláš 3:4 (1:1, 2:1, 0:1) HK Poprad detail
12.01.2020 MAC Újbuda 2:6 (0:2, 2:3, 0:1) HK Nitra detail
12.01.2020 DVTK Jegesmedvék Miskolc 1:4 (0:0, 1:3, 0:1) HC ‘05 iClinic Banská Bystrica detail
12.01.2020 HC Košice 3:2 (0:1, 2:0, 1:1) HK DUKLA Trenčín detail

41. kolo

Dátum Domáci Výsledok Hostia
10.01.2020 HK Nitra 1:3 (0:1, 1:2, 0:0) DVTK Jegesmedvék Miskolc detail
14.01.2020 MAC Újbuda 3:4 (0:0, 3:2, 0:1) HC MIKRON Nové Zámky detail
17.01.2020 HC Košice 1:2 (1:1, 0:1, 0:0) MHk 32 Liptovský Mikuláš detail
17.01.2020 HK Poprad 4:3 (1:0, 1:1, 2:2) HKM Zvolen detail
17.01.2020 HK Dukla Ingema Michalovce 3:2 (1:0, 1:1, 0:1) HC ‘05 iClinic Banská Bystrica detail
17.01.2020 HC SLOVAN Bratislava 4:3 (1:2, 2:0, 1:1) HC 07 WPC Koliba DETVA detail

42. kolo

Dátum Domáci Výsledok Hostia
21.01.2020 HC 07 WPC Koliba DETVA HK Poprad
21.01.2020 HKM Zvolen HC Košice
21.01.2020 MAC Újbuda HK DUKLA Trenčín
21.01.2020 DVTK Jegesmedvék Miskolc HK Dukla Ingema Michalovce
21.01.2020 HC SLOVAN Bratislava HC ‘05 iClinic Banská Bystrica
21.01.2020 HC MIKRON Nové Zámky HK Nitra

43. kolo

Dátum Domáci Výsledok Hostia
24.01.2020 HC 07 WPC Koliba DETVA HC Košice
24.01.2020 HK Nitra HK DUKLA Trenčín
24.01.2020 HK Poprad HC ‘05 iClinic Banská Bystrica
24.01.2020 HC MIKRON Nové Zámky DVTK Jegesmedvék Miskolc
24.01.2020 HC SLOVAN Bratislava HK Dukla Ingema Michalovce
24.01.2020 MAC Újbuda MHk 32 Liptovský Mikuláš

44. kolo

Dátum Domáci Výsledok Hostia
26.01.2020 HC SLOVAN Bratislava DVTK Jegesmedvék Miskolc
26.01.2020 HC ‘05 iClinic Banská Bystrica HC Košice
26.01.2020 HKM Zvolen MAC Újbuda
26.01.2020 MHk 32 Liptovský Mikuláš HK Nitra
26.01.2020 HK DUKLA Trenčín HC MIKRON Nové Zámky
26.01.2020 HK Dukla Ingema Michalovce HK Poprad

45. kolo

Dátum Domáci Výsledok Hostia
29.01.2020 HC Košice HK Dukla Ingema Michalovce
29.01.2020 HK Nitra HKM Zvolen
29.01.2020 DVTK Jegesmedvék Miskolc HK DUKLA Trenčín
29.01.2020 HC MIKRON Nové Zámky MHk 32 Liptovský Mikuláš
29.01.2020 HC SLOVAN Bratislava HK Poprad
29.01.2020 MAC Újbuda HC 07 WPC Koliba DETVA

46. kolo

Dátum Domáci Výsledok Hostia
31.01.2020 MHk 32 Liptovský Mikuláš DVTK Jegesmedvék Miskolc
31.01.2020 HC Košice HK Poprad
31.01.2020 HKM Zvolen HK DUKLA Trenčín
31.01.2020 HC 07 WPC Koliba DETVA HC MIKRON Nové Zámky
31.01.2020 HK Nitra HC ‘05 iClinic Banská Bystrica
31.01.2020 MAC Újbuda HK Dukla Ingema Michalovce

47. kolo

Dátum Domáci Výsledok Hostia
14.01.2020 HK Dukla Ingema Michalovce 6:1 (0:0, 3:1, 3:0) DVTK Jegesmedvék Miskolc detail
14.01.2020 HC SLOVAN Bratislava 6:1 (0:0, 3:1, 3:0) HC Košice detail
02.02.2020 HK Poprad DVTK Jegesmedvék Miskolc
02.02.2020 HC ‘05 iClinic Banská Bystrica MAC Újbuda
02.02.2020 HC 07 WPC Koliba DETVA HK Nitra
02.02.2020 HKM Zvolen HC MIKRON Nové Zámky
02.02.2020 HK DUKLA Trenčín MHk 32 Liptovský Mikuláš

48. kolo

Dátum Domáci Výsledok Hostia
12.02.2020 HK Dukla Ingema Michalovce HK Nitra
12.02.2020 MHk 32 Liptovský Mikuláš HKM Zvolen
12.02.2020 HK DUKLA Trenčín HC 07 WPC Koliba DETVA
12.02.2020 DVTK Jegesmedvék Miskolc HC Košice
12.02.2020 HC SLOVAN Bratislava MAC Újbuda
12.02.2020 HC MIKRON Nové Zámky HC ‘05 iClinic Banská Bystrica

49. kolo

Dátum Domáci Výsledok Hostia
14.02.2020 MHk 32 Liptovský Mikuláš HC 07 WPC Koliba DETVA
14.02.2020 HC ‘05 iClinic Banská Bystrica HK DUKLA Trenčín
14.02.2020 HKM Zvolen DVTK Jegesmedvék Miskolc
14.02.2020 HK Nitra HC SLOVAN Bratislava
14.02.2020 HC MIKRON Nové Zámky HK Dukla Ingema Michalovce
14.02.2020 MAC Újbuda HK Poprad

50. kolo

Dátum Domáci Výsledok Hostia
12.11.2019 HC SLOVAN Bratislava 2:1 (0:1, 1:0, 1:0) HC MIKRON Nové Zámky detail
16.02.2020 HC Košice MAC Újbuda
16.02.2020 HK Poprad HK Nitra
16.02.2020 HC ‘05 iClinic Banská Bystrica MHk 32 Liptovský Mikuláš
16.02.2020 HC 07 WPC Koliba DETVA HKM Zvolen
16.02.2020 HK Dukla Ingema Michalovce HK DUKLA Trenčín

51. kolo

Dátum Domáci Výsledok Hostia
18.02.2020 MHk 32 Liptovský Mikuláš HK Dukla Ingema Michalovce
18.02.2020 HKM Zvolen HC ‘05 iClinic Banská Bystrica
18.02.2020 HK DUKLA Trenčín HC SLOVAN Bratislava
18.02.2020 HK Nitra HC Košice
18.02.2020 DVTK Jegesmedvék Miskolc HC 07 WPC Koliba DETVA
18.02.2020 HC MIKRON Nové Zámky HK Poprad

52. kolo

Dátum Domáci Výsledok Hostia
21.02.2020 HC Košice HC MIKRON Nové Zámky
21.02.2020 HK Dukla Ingema Michalovce HKM Zvolen
21.02.2020 HK DUKLA Trenčín HK Poprad
21.02.2020 HC 07 WPC Koliba DETVA HC ‘05 iClinic Banská Bystrica
21.02.2020 DVTK Jegesmedvék Miskolc MAC Újbuda
21.02.2020 HC SLOVAN Bratislava MHk 32 Liptovský Mikuláš

Olympijská medailistka z Liptova

22.01.2020: Na Liptove máme možnosť privítať ďalšieho olympijského medailistu.

celý článok

Podarilo sa

18.01.2020: Uspeli sme v meste ocele, v Košiciach.

celý článok

hráčska vymena

Zmeny v kádri

17.01.2020: Počas týždňa nastali hráčske pohyby v našom mužstve.

celý článok

Pred zápasom 41.kola

17.01.2020: V rámci 41.kola nastúpime v Košiciach.

celý článok