Výsledky našich Juniorov a Dorastencov + FOTO

pridané: 23.11.2015

Juniori absolvovali úspešný víkend.

V obidva dni pracovného pokoja svojich súperov porazili. V sobotu odišli naprázdno z Liptova hráči Topoľčian a v nedeľu naši chlapci porazili Nitru, aj keď až po nájazdoch. Mužstvo posilnili hráči „A“ tímu Andrej Lištiak a Patrik Oško a dopomohli k dôležitým bodom. Juniori tak majú za sebou bodovo bohatý víkend.

Dorastencom, ktorí odohrali tento týždeň dokopy až štyri zápasy sa počas víkendu bohužiaľ darilo menej. V sobotu prehrali na ľade Žiliny po nájazdoch a rovnako nepochodili ani na horúcej trenčianskej pôde. Veríme, že im najbližšie zápasy prinesú viac radosti.

Počas tohto víkendu uvidíme na domácom ľade v akcii obidva naše výbery. Juniori aj Dorastenci privítajú svojich súperov v Enel aréne. O hokej máme teda v našom meste počas víkendu postarané. Veríme, že čo najviac z Vás si nájde cestu na zimák a príde povzbudiť našich chlapcov na ceste za ligovými bodmi. V sobotu o 14:00 nastúpia Juniori proti B. Bystrici a po nich si zmerajú sily Dorastenci proti Ružinovu. V nedeľu  o 10:30 vykorčuľujú na Liptovský ľad juniori Zvolena a po nich okúsia náš ľad hráči trnavského dorastu.

„EŠKA“ DO TOHO!!!

Juniori

23.kolo

Mhk 32 Liptovský Mikuláš – HC Topoľčany           5:2 (0:0,0:1,5:1)

Góly: 47. Lištiak (Oško) PP, 48. Oško (Struška), 53. Lištiak (Florek, Nemec), 56. Lištiak (Florek) PP, 60. Nemec resp. 26. Sapár (Hudec), 52. Hudec (Sapár)

Strely: 28:29

Tresty: 6:9 + Florek (LM) 5+DKZ

Tréneri: Pleva – Chvojka

Zostava MHK 32:

Poburíni – Florek, Furdek. Koštial, Laučík, Lištiak, Majer, Matejovie, Nemec, Oško P., Sitek, Strečok, Struška, Trochta, Voska

24.kolo

MHK 32 Liptovský Mikuláš – MMHK Nitra           4:3sn (0:1,1:2,2:0 – 0:0,1:0)

Góly MHK 32: Nemec, Florek, Struška, rozh.s.n. Lištiak

Poburíni - Florek, Furdek. Koštial, Laučík, Lištiak, Majer, Matejovie, Nemec, Oško P., Sitek, Struška, Voska, Revaj, Králik, Sčensný, Nechaj

Ján Pleva: „Ďakujem chlapcov za víkendové výsledky. Hra síce nebola vždy taká, ako by som si predstavoval, ale zvládli sme v obidvoch zápasoch tretiu tretinu. Som rád, že sme zvládli aj nedeľný zápas, nakoľko chlapci večer pred tým absolvovali svoju stužkovú slávnosť a viem, že to nebýva ľahké nastúpiť na druhý deň doobeda na zápas. Ešte raz ďakujem chlapcom za prístup.“

Dorast

21.kolo

MsHKM Žilina – MHK 32 Liptovský Mikuláš        3:2sn (0:0,1:0,1:2 – 0:0,1:0)

Góly: 29. Turian (Slamka) PP, 53. Dúcky (Nahálka) PP, rozh.s.n. Oravec resp. 50. Cibuľa (Kováč), 55. Hošala (Čenka, Králik)

Strely: 49:28

Tresty: 5:5 + Revaj (LM) 5+DKZ, Šimek 10 min. OT

Tréneri: Rehák - Halahija

Bátory – Čenka, Cibuľa, Had, Hošala, Kováč, Králik, Lačný, Nechaj, Parobek, Revaj, Rolný, Sčensný, Senko, Šimek, Židek

Dušan Halahija: „V zápase sme sa ťažšie rozbiehali. Potom sme sa však dostali do tempa a hrali aktívne. Pribrzďovali nás vylúčenia, niekedy by som povedal aj také sporné. V nájazdovej lotérii sme bohužiaľ neuspeli.“

22.kolo

Dukla Trenčín – MHK 32 Liptovský Mikuláš          8:2 (0:1,4:0,4:1)

Góly: 21. Kollár PP, 26. Kukuča, 27. Jankula, 40. Jakubec, 43. Okuliar, 56. Kukuča, 57. Pelech, 59. Haščák PP resp. 19. Kováč (Cibuľa), 50. Šimek (Čenka, Židek)

Strely: 47:22

Tresty: 6:7 + Trebichavský (TN) 10 min. OT

Tréneri: Čacho – Halahija

Bátory – Čenka, Cibuľa, Droppa, Had, Haluška, Hošala, Kováč, Lačný, Mikuláš, Mrázik, Parobek, Pleva, Rolný, Senko, Šimek, Strečok, Trochta, Vaculík, Židek

Dušan Halahija: „V prvej tretine sme súperovi dokázali odolávať. Strelili sme aj gól. V druhej tretine nás ale súper pritlačil a potvrdil kvalitu. Zlomili nás rýchle góly po prestávke. Nedokázali sme sa už potom dostať späť do zápasu. Chlapci bojovali, bohužiaľ to nestačilo.“

28.11. 14:00  Juniori  „EŠKA“ vs. B.Bystrica

28.11. 17:00  Dorast   „EŠKA“ vs. Ružinov

29.11. 10:30  Juniori  „EŠKA“  vs. Zvolen

29.11. 13:30  Dorast   „EŠKA“ vs. Trnava