Družstvá MHK 32 Liptovský Mikuláš začali letnú prípravu na sezónu 2018/2019

Družstvá MHK32 Liptovský Mikuláš - Dorastu, Juniorov a Seniorov A mužstva začali 14.5.2018 letnú prípravu na sezónu 2018/2019.

Družstvo Dorastu v nasledujúcej sezóne budú odborne viesť hlavný tréner Bc. Denis Legerský a Anton Kalousek - asistent,

družstvo Juniorov sa pripravuje pod trénerským vedením Bc. Jána Plevu ako hlavného trénera a Mgr. Juraja Kadlubiaka - asistenta

a A mužstvo Seniorov MHK bude v sezóne 2018/2019 viesť trénerská dvojica Ing. Anton Tomko - hlavný tréner a Bc. Juraj Halaj - asistent .

Letná príprava hráčov je realizovaná formou dvojfázových tréningov na atletickej dráhe, v telocvični, posilňovni a na plavárni. Do letnej prípravy sa zapojili hráči známi z minulej sezóny: Martin Kriška, Marek Uram, Matúš Sukeľ, Jakub Sukeľ, Tomáš Nádašdi, Filip Mezovský, Jakub Nemec, Matej Bača, Mário Kuráli, Maroš Piatka, Andrej Lištiak, Michal Uhrík, Vladimír Vybíral, Patrik Oško, Adam Nechaj, Patrik Števuliak.

Prípravu s A mužstvom absolvujú aj domáci odchovanci z radov juniorov Matúš Gregor, Samuel Záhradník a Dávid Matejovie. Vedenie MHK zapojilo do letnej prípravy aj hráčske posily Petra Horvátha a Lukáša Dubeňa. S ďalšími posilami kádra pre nasledujúcu sezónu je vedenie MHK v rokovaní o podmienkach hráčskych zmlúv.