Ohlasy po zápase so Zvolenom

pridané: 14.02.2017

Róbert Spišák (tréner)

Bolo to bojovné stretnutie, dvakrát sme sa dostali do dvojgólového vedenia.  Súper vždy strelil kontaktný gól pri našej početnej nevýhode a ďalšie góly padli pri zlej organizácii v obrane v našom predbránkovom priestore,  kedy odrazené puky súper dorážal.  Tam sme boli menej agresívni, menej dôrazní.  Škoda, že sme v druhej tretine začali hrať dosť naivný hokej, čo súper využil na vyrovnanie a vrátil sa do zápasu. Ešte 12,5 minút pred koncom zápasu sme viedli o dva góly, no opäť sme dokázali stratiť dvojgólové vedenie.  Tam sa prejavila možno trošku nevyzretosť našich niektorých mladých hráčov. Mali sme nášmu brankárovi v predbránkovom priestore viac pomôcť a boli by sme úspešní.

Martin Kriška

Veľmi ťažko hodnotiť taký zápas, prvú tretinu sme dobre rozbehli, hrali sme dobre, mali sme šance. V druhom dejstve sme začali hrať ten náš hlúpy hokej, dostali sme dva góly na 2:2. Trošku sme upravili zostavu a na tretiu tretinu sme vyšli myslím si že výborne. Dali sme dva góly na 4:2 a tento výsledok sme si mali udržať.  Na rozdiel od toho to skončilo tak, ako skončilo, katastrofálne. Neviem čo by som k tomu dodal viac.  Tlak si nechceme nejako pripúšťať, samozrejme vieme o čo hráme. Máme cieľ, chceme play-off.

Roman Durný

Zvláštny zápas, nezvládli sme to. Dvakrát sme vyhrávali o dva góly a dvakrát nám to ušlo. Možno nám to vedenie o dva góly  uškodilo. Začali sme vpredu vymýšľať. Urobili sme pár chýb z ktorých pramenili góly.  Mrzí nás to, chceli sme vyhrať. Dáme do bojov o play-off všetko, šance sú stále, nádej umiera posledná.

Matúš Sukeľ

Trpká prehra, celý zápas bol náš. Vyhrávali sme 2:0, 4:2 a nemôžeme takto pustiť zápas pred koncom. Bolo by super, keby sme hneď po prestávke prvý zápas vyhrali, určite by nás to nakoplo, ale nedá sa nič robiť. Musíme ísť ďalej.