Koniec sviatočnej nálady, ideme opäť do boja!

pridané: 26.12.2019

Pred zápasom 34. kola

V 34. kole pricestuje na ľad do „Kôlničky“ trenčianska Dukla.

V poslednom zápase sme nešťastne prehrali na ľade maďarského celku z Miškovca. Opäť nás dobehla naša najväčšia slabina v tejto sezóne, premieňanie šancí na vsietenie gólov. Dokázali sme sa presadiť iba dvakrát. Po peknom sóle cez celé klzisko v prvej tretine vyrovnával Oško priebežný stav zápasu na 1:1 a v záverečnej tretine znižoval na rozdiel jedného gólu bombou od modrej čiary Petran. Tieto dva presilovkové góly, ale na bodový zisk opäť nestačili a prehrali sme najtesnejším rozdielom. Je to veľká škoda, pretože si môžeme smelo povedať, že sme domácemu mužstvu boli viac než vyrovnaným súperom, ale. Bohužiaľ, stále opakujeme dookola to veľké ale. Nevieme sa presadiť ani v tých najvyloženejších gólových príležitostiach, a to nás stojí body.

Veríme však, že dnes to s Duklou zlomíme a zápas dovedieme do víťazného konca!

Mikuláš DO TOHO!!!

Dnes nastúpime v nasledovnej zostave:

Zalivin – Kramár, Kurali, Kriška, Piatka, Sukeľ – Petran, Nemec, Vybíral, Oško, Huna Ru. – Roman, Mezovský, Huna Ri., Huna Ro., Surový – Droppa, Smutný, Lištiak, Uhrík, Haluška

Lukáš Lunter bojuje s virózou a lekári mu nasadili antibiotiká. V zostave absentuje zranený Radoslav Macík. Marcel Dlugoš si plní povinnosti v reprezentácii do 20 rokov na Majstrovstvách sveta, ktoré začínajú pre našich chlapcov zajtra zápasom proti Kazachtanu. Mimo zostavu sa dnes ocitli Michalík, Nechaj, Kalousek.